Nikolajs Puzikovs atklāj, kādēļ izjukušas attiecības ar Antru Stafecku Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Dziedātājs Nikolajs Puzikovs piedalās preses konferencē, kurā informē par sadarbību un prezentē Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) mobilās lietotnes atjauninājums un jaunākos datus par RPP darba rezultātiem. 20 attēli

Dziedātājs Nikolajs Puzikovs piedalās preses konferencē, kurā informē par sadarbību un prezentē Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) mobilās lietotnes atjauninājums un jaunākos datus par RPP darba rezultātiem.

Foto: Ieva Makare/LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas darbinieks un mūziķis Nikolajs Puzikovs intervijā atklāti pastāstījis par attiecībām ar Antru Stafecku, un kāds bijis abu šķiršanās iemesls.

«Attiecības ar Antru Stafecku ilga divus gadus. Viņa bija mana pirmā mīlestība, man bija tikai septiņpadsmit gadi. Bijām vēl tīņi, bet Antra jau sapņoja par ģimeni un bērniem, lai tad, kad viņi jau paaugušies, pati vēl ir jauna un var baudīt dzīvi.

Man prieks, ka viņas sapnis ir piepildījies - Antrai ir bērni un viņa var domāt par savu karjeru. Izšķīrāmies, jo man likās, ka viņa grib mani kontrolēt. Diviem māksliniekiem, kas dzīvo katrs savā pasaulē, grūti vienoties par kopīgām lietām. Divas lokomotīves ved katra uz savu pusi... Astrologs Andris Račs man teica, ka sievietes vienmēr mani vadīs. Antra mani ievilka mūzikā,» žurnālam «Ievas Stāsti» atklājis Puzikovs.

Pašlaik mūziķim jau vairākus gadus ir attiecības ar bērnudārza audzinātāju Anniju, taču viņš vēl neesot «noenkurojies».

«Mēs ar Anniju mēdzam pastrīdēties, dažkārt dzīvē nepieciešams kāds asumiņš. Abi esam ļoti atšķirīgi. Viņai ir pilnīgi citāda dzīves uztvere, domāšana, daudzos jautājumos mūsu viedoklis atšķiras. Dažreiz man liekas - ko es šajā cilvēkā esmu atradis? Varbūt tas ir likteņa pirksts.

Esmu saticis meiteni, kura man parāda - Nikolaj, var dzīvot, domāt arī citādāk! Reizēm šķiet, ka viņa nav no šīs planētas, varbūt pat ne no šīs galaktikas. (..) Es nezinu, kas būs rīt, un tas man mūsu attiecībās patīk,» stāstījis seržants Puzikovs.

Mūziķis sola, ka vasara būs ļoti radoša – viņš trešo gadu pēc kārtas būs Kārlēns brīvdabas iestudējumā «Skroderdienas Silmačos», bet «Trīs musketieros» spēlēs vienu no musketieriem.

39 komentāri:

Niks
168 19
Niks Parādīt diskusiju
Puzikov, es domāju ka pēc šis intervijas tev vairs nav draudzenes
Atbildēt Ziņot!
baklāns
64 9
baklāns » Niks Parādīt diskusiju
Puzik neāksties,labāk saki uzreiz taisnibu šļūci apkārt ar citām un māās neko nedarīji.Meliem īsas kājeles un rit Antra var but ielikusi savu versiju ka tev patiesibā stobra mehānisms nestrādāja virzienā uz augšu;)).Kas attiecas uz kontroli dabiska lieta jebkura normala sieviete centisies kontrolet,cita vairak cita mazak.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
35 5
Anonīms
Antra arī labā. Draudzējās ar Puziku, bet romāns ar savu darbmācības skolotāju, apprecās ar skolotāju, bet turpina draudzēties ar Puzikovu
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
75 16
Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Vai ir tiešām kāds cilvēks pie mums Latvijā kuru tas interesētu??? Kas tie tādi vispār???
Atbildēt Ziņot!
:):):)
33 6
:):):)
Ja reiz apprecēji savu bērnudārza audzinātāju, tad tev ir tāds pats liktenis, kā Francijas prezidentam, kurš apprecēja savu skolotāju:)
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: