Nils Ušakovs par sievu Ivetu: Viņa vienkārši neēd Attēlu galerija

«Apollo»

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās), diriģents Ints Teterovskis, Rīgas domes priekšsēdētāja padomniece juridiskajos jautājumos Iveta Strautiņa - Ušakova un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Ārzemju mākslas departamenta vadītāja, Mākslas muzeja "Rīgas Birža" vadītāja Daiga Upeniece piedalās projekta "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014" noslēguma pasākumā. 21 attēls

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās), diriģents Ints Teterovskis, Rīgas domes priekšsēdētāja padomniece juridiskajos jautājumos Iveta Strautiņa - Ušakova un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Ārzemju mākslas departamenta vadītāja, Mākslas muzeja "Rīgas Birža" vadītāja Daiga Upeniece piedalās projekta "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014" noslēguma pasākumā.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas mēra Nila Ušakova sieva Iveta Strautiņa-Ušakova pēc bērna piedzimšanas palikusi ievērojami tievāka.

«Viņa vienkārši neēd. Un viss,» žurnālam «Privātā Dzīve» pastāstīja Ušakovs. Savukārt Iveta uzskata, ka tā gluži nav – no rīta un vakarā vienkārši negribas ēst: «Lai gan visi saka, ka no rīta jāēd pilnvērtīgas brokastis, tas man neizdodas. Agri no rīta tādas nopietnas brokastis ēst man vēl negribas. Tāpēc manas brokastis ir kafija un šokolādes sieriņš «Kārums». Pa dienu paēdu pusdienas, un tas arī ir viss. Tā kā bieži vien ēdu vēlā pēcpusdienā, vakarā mājās ēst vēl negribas.»

Tāpat viņa izdevumam atzina, ka mājas uzkopšana un laika pavadīšana ar bērnu viņai pašlaik aizstāj jebkādas sportiskās aktivitātes - tām vienkārši neatliek laika, ja gribas veltīt laiku dēlam, kuru pa dienu auklē viņas vecāki.

Kā jau ziņots, pāris salaulājās 2014. gada 19.novembra pēcpusdienā. Nils un Iveta viens otram jāvārdu teica Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrālē.

Ušakovam šīs bija trešās kāzas. Iepriekš viņš bija precējies ar tā laika kolēģi, žurnālisti Mariju Ušakovu, bet 2010. gadā ar uzņēmēju - Jeļenu. Savukārt Iveta reiz bija mijusi gredzenus ar miljonāra Ivara Strautiņa dēlu Jāni Strautiņu.

2015. gada 18. martā nāca pasaulē pāra dēls, kuram tika dots vārds Toms.

224 komentāri:

teologs
35 1
teologs
Bībelē arī teikts - Viņi ēdīs, bet nebūs paēduši... :)
Atbildēt Ziņot!
Siers
381 53
Siers Parādīt diskusiju
Ar 76 000 eiro lielu algu ir grūti pabarot sievu :)
Vajag vel pāris miljonu no kapu tramvaja darījuma saņemt.
Atbildēt Ziņot!
nožēlojami
249 33
nožēlojami Parādīt diskusiju
vai tad nemaz neēd.visu atdod kaķiem
Atbildēt Ziņot!
ezis
20 0
ezis » ... Parādīt diskusiju
Nabadzība nav netikums, daudzi dzīvo pusbadā.
Atbildēt Ziņot!
Amadejs
51 4
Amadejs
Ar tievēšanu nevajag aizrauties - pārāk tieva izskatās vecāka.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: