Nosauktas piecas bagātākās Krievijas sievietes

Apollo, redakcija@apollo.lv

Krievijas bagātākā sieviete Jeļena Baturina

Krievijas bagātākā sieviete Jeļena Baturina

Foto: ITAR-TASS

Kompānijas «S7» valdes priekšsēdētāja Natālija Fiļova kļuvusi par trešo bagātāko sievieti Krievijā, nopelnot 600 miljonus dolāru. Viņu apsteigušas Jeļena Baturina un Jeļena Riboļovleva, vēsta «RBK».

«S7 Group» iekļautas aviokompānijas «Sibīrija» un «Globuss», kā arī kompānijas, kas darbojas tūrisma un servisa jomā un uzņēmumi, kas nodarbojas ar kravas pārvadājumu organizāciju un izpildi, lidmašīnu tehniskās apkopes pakalpojumiem, aviācijas personāla apmācībām.

Fiļova un viņas vīrs Vladislavs kļuva par galvenajiem aviokompānijas «Sibīrija» akcionāriem 1998. gadā. 2006. gadā izveidots «S7 Group».

Patlaban «Sibīrija» ir otra (pēc «Aeroflot») lielākā aviokompānija Krievijā.

2016. gadā aviokompānijas, kas iekļaujas «S7 Group» palielinājušas pasažieru pārvadājumus līdz 13,146 miljoniem cilvēku, kas ir gandrīz par ceturto daļu vairāk salīdzinājumā ar 2015. gadu.

2016. gada septembrī «S7 Group» iegādājusies peldošo kosmodromu «Jūras starts». Pēc Vladislava Fiļova teiktā, uzņēmums projektā investējis 150 miljonus dolāru.

Bagātākā sieviete Krievijā pēc «Forbes» reitingiem joprojām ir kompānijas «Inteco Management» prezidente un bijušā Maskavas mēra Jurija Lužkova sieva Jeļena Baturina. Viņas bagātība novērtēta viena miljarda dolāru apmērā.

Otro vietu starp pašām bagātākajām sievietēm Krievijā ieņem Jeļena Riboļovleva. Viņas bagātība tiek lēsta 600 miljonu dolāru apmērā.

Bērnu pārtikas un minerālūdens «Progress» rūpnīcas akcionāre Oļga Beļaceva, kas iepriekš ieņēma topa trešo vietu, 2017. gadā kļuvusi par ceturto bagātāko sievieti Krievijā. Viņas kapitālu «Forbes» novērtējis 450 miljonu dolāru apmērā.

Topa piekto vietu ieņem interneta veikala «Wildberries» direktore Tatjana Bakaļčuka, kas nopelnījusi 420 miljonus dolāru.

75 komentāri:

Sir G
144 7
Sir G » anna Parādīt diskusiju
Smukums vajadzīgs, lai iegūtu naudu. Kad nauda jau ir, var atļauties izskatīties, kā pašai ērtāk.
Atbildēt Ziņot!
Pidrilla
128 11
Pidrilla Parādīt diskusiju
bet laimīga nav ar to Depardje ģīmi !
Atbildēt Ziņot!
Jānis
93 12
Jānis Parādīt diskusiju
Nosauciet, lūdzu, piecas nabadzīgākās. Vēl labāk - visas desmit !
Atbildēt Ziņot!
XXL
79 10
XXL Parādīt diskusiju
Nu bet skaista gan!
Atbildēt Ziņot!
Sir G
29 2
Sir G » Pidrilla Parādīt diskusiju
Patiesi laimīgs ir tikai retais, un tam ar smukumu vai naudu nav nekāda sakara.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: