Otrdienas rītā Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

«Apollo»

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto:Edijs Pālens/LETA

Otrdienas rītā plkst. 5.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Čiekurkalna 2. līniju, kur deg šķūnis, portālu «Apollo» informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD). 

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg šķūņi 60m2 platībā. No blakus esošajām mājām tika evakuēti 18 cilvēki. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 5.02.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. septembra plkst. 6.30 līdz 5. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 46 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, virtuves mēbeles, gāzes plīts, vieglā automašīna, divas dārza mājas, šķūnis un dzīvojamā māja.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ikšķiles novada Tīnūžu pagastu, kur kāds vīrietis bija apmaldījies mežā. Izmantojot skaņas signālus un saziņu pa mobilo tālruni, vīrietim tika norādīts virziens izejai no meža.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Spīdolas ielā Aizkrauklē no koka nocēla kaķi, bet Omskas ielā Daugavpilī pagalmā notvēra čūsku un palaida brīvībā meža masīvā.

4 komentāri:

Juris
3 0
Juris
5.02 steidzās un jau 5.02 likvidēja! Malači!
Atbildēt Ziņot!
L39
4 1
L39
Driiz skaitisies paaugstinaatas biistamiibas grils seetas viduu kuupot.
Atbildēt Ziņot!
Muris
0 0
Muris
L38,tev prātińš ir par īsu.
Atbildēt Ziņot!
AG
0 0
AG
Paldiess!!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Kriminālziņas» raksti: