Pagājušajā diennaktī dzēsta aizdegusies kūts; noslīkuši trīs cilvēki

«Apollo»

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Ieva Lūka/LETA

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. augusta plkst. 6.30 līdz 25. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 97 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 73 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu «Apollo» informēja VUGD. 

Ceturtdien, 24. augustā, plkst. 19.41 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Vilces pagastu, kur deg kūts. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg kūts 450m2 platībā. Ugunsgrēkā sadega deviņi mājlopi. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.56.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, sadzīves mantas, labības rugāji, koks, meža zemsedze, vieglā automašīna, kombains, pirts, divi šķūņi un trīs dārza mājas. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Jelgavas novada Svētes pagastā, kur 5000m2 platībā uz lauka dega labības rugāji. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts 13.05, bet plkst. 13.29 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar no ūdenstilpnēm tika izcelti trīs noslīkuši cilvēki – Ķekavas novada Ķekavas pagastā, Kuldīgas novada Rendas pagastā un Skrīveru novada Skrīveros. Visos gadījumos noslīkušie nodoti Valsts policijas darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma vairāk nekā 50  izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja radītiem postījumiem. Visos gadījumos palīdzības bija nepieciešama saistībā ar nolauztiem kokiem.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Valguma ielā Rīgā atbrīvoja vieglajā automašīnā iesprūdušu kaķi.

9 komentāri:

ZB
28 4
ZB Parādīt diskusiju
Pēc virsraksta varētu padomāt, ka dzēšot degošu kūti, ir noslīkuši trīs cilvēki :D
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
9 0
Anonīms
Apollo rullē,dzēš kūti un noslīkuši trīs cilvēki.
Atbildēt Ziņot!
Snorke
19 3
Snorke » ZB Parādīt diskusiju
Man arī tā šķita,ka ugunsdzēsēji tik cītīgi lējuši,ka 3 cilvēki tajos ūdeņos noslīkuši!
Bet vispār Latvijā baigie roņi dzīvo,ja šitik drēgnā laikā peldas! Laikam norūdīties gribēja ...
Atbildēt Ziņot!
nu ja
13 2
nu ja » ZB Parādīt diskusiju
Pagājušajā diennaktī dzēsta aizdegusies kūts; noslīkuši trīs cilvēki
... es jau nodomāju ka cilvēki noslīkuši dzēšot kūti ...
Atbildēt Ziņot!
O,jā!
9 1
O,jā!
žēl lopiņu.
Cilvēki 95% paši vainīgi, bijuši neuzmanīgi un pārgalvīgi.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: