Par kukuļņemšanu aizturēti divi policisti

LETA

Par kukuļņemšanu aizturēti divi policisti

Foto: Valsts policija

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis divas Valsts policijas amatpersonas aizdomās par kukuļņemšanu, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu, aģentūra LETA noskaidroja IDB.

Pamatojoties uz IDB sniegto informāciju par tikko notikušu kukuļošanas gadījumu ceļu satiksmes uzraudzības jomā, 8.septembrī tika sākts kriminālprocess un nekavējoties aizturētas divas Valsts policijas amatpersonas, kuras, iespējams, bija pieprasījušas un pieņēmušas kukuli par to, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā.

Vienai aizturētajai amatpersonai piemērots personas, pret kuru sākts kriminālprocess, statuss, bet otrai - aizdomās turētās personas statuss, kā arī drošības līdzeklis - aizliegums pildīt noteiktu amatu.

47 komentāri:

Cheburaška ★
84 6
Cheburaška ★
Viņi tak ņem piemēru no valdības, viss štokos.
Atbildēt Ziņot!
j
33 2
j Parādīt diskusiju
http://www.vp.gov.lv/?id=408&said=408&rsd=1 vakances policijā. Rīgas reģionā vien >250 brīvu vietu. Uz priekšu "neko nedarīt" gribētāji. Pilnas slodzes darbs CP (ar naktsstundām) par 650eiro...
Atbildēt Ziņot!
Voy
14 0
Voy
Miljonus no budžeta tērē, bet tikai ceļu policistus spēj aizturēt, smieklīgs līmenis. Vai tāpēc tika radīts šis kārtējais specdienests.
Atbildēt Ziņot!
hmm
42 6
hmm Parādīt diskusiju
Tagad varēs iet strādāt par šoferiem un izbaudīt drāzienus uz ceļa no bijušajiem kolēģiem un pildīs valsts bankrotējušo un izzagto kasi.
Atbildēt Ziņot!
Domāju,ka
11 0
Domāju,ka » IDB Parādīt diskusiju
Galvenais šīs iestādes izveides pamatā ir miljonu notriekšana iepirkumos. Pat daudzas bagātas valstis nevar atļauties tik daudz specdienestus.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Kriminālziņas» raksti: