Pasaulē garāko nagu titulam jauna īpašniece

«Apollo»

Pasaulē garāko nagu titulam jauna īpašniece

Foto: AP/Scanpix

Pēc nagu audzēšanas 20 gadu garumā manikīra speciāliste no Teksasas nopelnījusi vietu 2018. gada Ginesa pasaules rekordu grāmatā, ziņo «New York Post».

ASV pilsētā Hjūstonā dzīvojošā Ajanna Viljamsa (Ayanna Williams) ir pašlaik pasaulē garāko nagu īpašniece, jo viņas nagu kopējais garums sasniedz apmēram 5,8 metrus.

Katrs viņas nags ir apmēram 60 centimetrus garš, taču viņas kreisās rokas nagi ir nedaudz garāki nekā labās. Garākais no visiem nagiem ir labās rokas īkšķim, kurš ir garāks par pasaulē mazāko vīrieti – aptuveni 67 centimetri.

«Es jūtos pacilāta un pagodināta. Pat savos mežonīgākajos sapņos es nevarēju iedomāties, ka iekļūšu Ginesa rekordu grāmatā! [..] Es to darīju, lai parādītu saviem bērniem, ka viņi var sasniegt visu, ko vēlas. Tam ir vajadzīga drosme, disciplīna un pacietība, bet tas ir sasniedzams,» sarunā ar «The Daily Mail» pastāstīja Viljamsa.

Lai pilnībā nokrāsotu nagus, viņai nepieciešamas 20 pudelītes nagu lakas. Lai nodrošinātu, ka nagi nelūst, viņa atsacījusies no trauku mazgāšanas un guļ, tos rokas novietojot uz atsevišķa spilvena. Ikdienas lielākais izaicinājums rekorda sasniedzējai esot bikšu uzvilkšana.

Iepriekšējā titula īpašniece Krisa «Hercogiene» Valtone (Chris «The Dutchess» Walton) nolēma šķirties no saviem nagiem, kuru garums savulaik sasiedza 7,28 metrus.

34 komentāri:

C2H5OH
78 0
C2H5OH
Pasaules deb1l@kās sievietes titulam jauna īpashniece.
Atbildēt Ziņot!
Tā
74 1
Parādīt diskusiju
Pretīgi
Atbildēt Ziņot!
Hildegarde Gilderbauma
109 3
Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Ne man vienīgajai rodas jautājums tāds, bet, kā viņa slauka sev d.rsu?
Atbildēt Ziņot!
50 gadīgs vecis
44 1
50 gadīgs vecis » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Viņa sev di..su neslauka.Viņa ir supelokana un savu pakaļu nolaiza ar mēli.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
26 1
Anonīms Parādīt diskusiju
Piedodiet, bet ka vina wc pec lielajam darisanam rikojas?!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: