Pētījumā noskaidrotas biežāk pieļautās kļūdas, dodoties ceļojumā

Apollo

Pētījumā noskaidrotas biežāk pieļautās kļūdas, dodoties ceļojumā

Foto: Pete Johnson

Atvaļinājums ir paredzēts tam, lai atpūstos un smeltos enerģiju, tomēr stress, kas saistīts ar somu sakravāšanu vairākas dienas ilgai atpūtai saulē, var būt par cēloni dažām kļūmēm. Uzņēmums «Booking.com» (pasaulē vadošā platforma visplašākā naktsmītņu klāsta rezervēšanai) aptaujāja vairāk nekā 18 000 cilvēku 25 pasaules valstīs, lai atklātu dažas no biežāk pieļautajām kļūdām, kas var padarīt pirmo atvaļinājuma dienu ne visai patīkamu.

Lietu aizmiršana, dodoties brīvdienās, rada liekus satraukumus, tomēr tā ir visai ierasta parādība. Gandrīz četri no 10 ceļotājiem (36 %) apgalvo, ka nepieciešamo lietu aizmiršana rada tiem lielus satraukumus pirmajās 24 stundās, esot prom no mājām. Pētījumā arī tika atklāts, ka viena no piecām visbiežāk aizmirstajām lietām brīvdienās ir bērna iecienītākā rotaļlieta (81 %).

Tie, kas dodas ceļojumā bez bērniem, visbiežāk aizmirst to cilvēku kontaktinformāciju, ar kuriem paredzēts satikties ierodoties (78 %). Tam seko naktsmītnes rezervējuma / ceļojuma maršruta informācijas (76 %), automašīnas nomas informācijas (74 %) un vietējās valūtas (72 %) aizmiršana.

Piemērota apģērba izvēlēšanās ir svarīga pozitīvu pirmo iespaidu gūšanā un miera saglabāšanā, esot ceļojumā. Neskatoties uz to, pirmajās 24 stundās ceļotāji nereti attopas, ka apģērba ziņā nav veikta pienācīga sagatavošanās. To 65 % ceļotāju vidū, kas pētījuma laikā atzina, ka ir izvēlējušies nepiemērotu apģērbu, galvenās kļūmes bija:

1.    nepiemēroti apavi (36%);

2.    pārāk biezs apģērbs (26%);

3.    cepures nenēsāšana un galvas ādas apdedzināšana (25%);

4.    pārāk plāns apģērbs (24%);

5.    t-krekla, kas ir paredzēts kā suvenīrs, valkāšana (22%).

Ja plānojat doties ceļojumā un steigā kārtojat ceļasomu vai izvēlaties apģērbu, tad mācieties no citu kļūdām, lai izvairītos no diskomforta pirmajā ceļojuma dienā.

10 komentāri:

He
14 0
He
Tukšs rakst. Rakst raksat pēc. Nav ko likt, tad nu pārplūdina internetu ar šadiem tukšiem rakstiem.
Atbildēt Ziņot!
euro
8 0
euro
kur var dabut finansejumu shadiem petijumiem es ari gribu petit
Atbildēt Ziņot!
lai nebūtu
8 0
lai nebūtu Parādīt diskusiju
diskomforts,jāņem apģērbs siltam laikam,aukstam laikam,apavi sausam laikam,slapjam laikam,pārbaudīts,pat dienvidos.
Atbildēt Ziņot!
???
3 0
???
Kāpēc gan nevar vilkt suvenīru tkreklu?
Atbildēt Ziņot!
Mr.Susurs
2 2
Mr.Susurs Parādīt diskusiju
Vislielaka kluda, ko cilveks var izdarit ir nepiemeroti apavi. Nu liekas, ka var kludities tik elementara lieta, bet pats esmu kludijies. Aizbrauc uz citu zemi, bet tur tads karstums, ka visas kajas uzreiz sasvidushas un pavisam atri var kajas uzberzt. Mana vistulbaka kluda bija, kad es uz Rigu atlidoju viena kreklina un shortos, bet uz ielas - 8 gradi. Man pec tam nekadi nepieleca, ka vareju tik stulbi kludities, ka aizmirsu, ka Latvija ir ziema. Par manim mammuks pec tam ilgi nirdza, ka nevajag dzert pirms lidoshanas.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ceļojumi» raksti: