Pimenovs rosina atteikties no aizlieguma sapulču laikā izmantot PSRS simboliku

LETA

Igors Pimenovs

Igors Pimenovs

Ieva Leiniša / LETA

Saeimas deputāts Igors Pimenovs (S) rosina atteikties no aizlieguma sapulces, gājiena vai piketa laikā izmantot bijušās PSRS simboliku.

Deputāts aicina nepiemērot administratīvo sodus nedz par klaju komunisma ideoloģijas sludināšanu, nedz par bijušās PSRS un Latvijas PSR simbolikas, tajā skaitā karogu, ģerboņu un himnu izmantošanu.

Ņemot vērā, ka likumā ir noteikts aizliegums sludināt arī klaju nacistu ideoloģiju, parlamentārietis skaidro, ka iesniegtie priekšlikumi paredz no Saeimā skatāmā likumprojekta izslēgt vārdus, ar kuriem komunisma ideoloģija tiek pielīdzināta nacionālsociālisma ideoloģijai.

«Šāda attieksme balstās uz aplamiem priekšstatiem un apzinātu vēstures notikumu sagrozīšanu, bet nostiprināta tiesiskajās normās, maldina sabiedrību un aizvaino tos, kuri Otrajā pasaules karā cīnījās pret nacistiem un smagās kaujās viņus uzvarēja,» uzsver Pimenovs.

Viņš norāda, ka, pirmkārt, tā aizvainojot to padomju armijas veterānu, kuri piedalījās karā, kā arī partizānu un pagrīdnieku piemiņu.

Saeimai par iesniegtajiem priekšlikumiem likumā «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem» būs jālemj, skatot grozījumus otrajā lasījumā.

1550 komentāri:

Domāju, ka
739 19
Domāju, ka Parādīt diskusiju
Uz pakaļas viņam vajag "uztetovēt" to okupantu simboliku.
Atbildēt Ziņot!
Viesis
685 18
Viesis Parādīt diskusiju
Pimpenovs atkal koloradosa lenteni apēdis!
Atbildēt Ziņot!
game over
392 9
game over
Pimenovam ir visas iespeejas ar tuvaako vilcienu doties uz Maskavu,apmekleet Ļenina mauzoleju

pēc kā-iet un iestaaties Zjugavova vadiitajaa komunistiskajaa partijaa un uz visiem laikiem izbeigt naakt ar savu dziesmu graamatu svešā baznīcā.
Atbildēt Ziņot!
beerdrinkers
667 19
beerdrinkers Parādīt diskusiju
Tā jau ir klaja ņirgāšanās par latviešiem...okupantu cūka!
Atbildēt Ziņot!
ņUsja Koff
381 12
ņUsja Koff Parādīt diskusiju
Pimenovs - galējais radikālis?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: