«Pirmdzimtais» zvaigzne Zāle atklāj skarbo patiesību par kailskatu filmēšanu Attēlu galerija

«Apollo»

«Pirmdzimtais» zvaigzne Zāle atklāj skarbo patiesību par kailskatu filmēšanu 32 attēli

Foto: Edijs Pālens/LETA

Režisora Aika Karapetjana psiholoģiskajā trillerī «Pirmdzimtais» ļaunā tēla lomā iejūtas Dailes teātra aktieris Kaspars Zāle, kurš filmēšanas laikā saskāries ar dažādiem izaicinājumiem, tai skaitā, filmēšanos kailam.

Zāle izdevumam «Privātā Dzīve» atklājis, ka dubliera pikantākajiem kadriem viņam nebija. «Aiks man jautāja, vai es to varēšu, un es teicu - jā. Mana profesija paredz, ka man jābūt gatavam uz daudz ko, un es esmu gatavs izģērbties, ja šis solis ir pamatots. Protams, filmēties kailam nav viegli, jo neesi tikai tu un kamera, ir arī citi cilvēki. Taču neatceros, ka filmēšanas laikā būtu juties neērti. Biju pilnībā koncentrējies uz to, kas man jādara,» par lomu jaunajā kinolentē izdevumam stāsta Zāle. 

Filmas kadri tikuši filmēti ziemā un Kaspars apstiprina, ka apstākļi, kādos tapa pāris ainas, bijušas tikpat skarbi un drūmi kā filmā. atradies kails neapkurinātā bunkurā. 

Filma stāsta par pusmūža vecuma arhitektu Franci, kura mierīgā dzīve pēc naksnīgas aplaupīšanas uz ielas sagriežas kājām gaisā. Gribēdams sievai pierādīt, ka spēj rīkoties vīrišķīgi, viņš dodas nokārtot rēķinus ar varmāku, un situācija kļūst nekontrolējama. Ar laiku galvenais varonis sāk saskatīt sakarības starp uzbrucēju un sievas pēkšņo grūtniecību, turklāt jaunās ģimenes idilli izjauc noslēpumains šantāžists, kurš mēģina Franci piespiest izdarīt noziegumu. Iedomas un realitāte savijas spriedzes pilnu notikumu virknē, kas noved pie negaidītām sekām.

Galvenās lomas filmā atveido pazīstamie aktieri Kaspars Znotiņš un Maija Doveika, kā arī jaunais aktieris Kaspars Zāle.

59 komentāri:

Anonīms
26 0
Anonīms
Skumji ka bez pilnīga plikuma vairs ne filmu uzņemt ne teātri nospēlēt.
Atbildēt Ziņot!
hi
66 9
hi Parādīt diskusiju
Skarbi! Tomāti var apsalt ...
Atbildēt Ziņot!
AAA
93 18
AAA Parādīt diskusiju
Apollo žurnalugas,vienreiz atceraties,kuri ir zvaigznes un kuri nav.Zvaigznes ir Arnolds Švarcnēgers,pie mums Mairis Briedis,lūk šādus cilvēkus praktiski visi zinās,bet šo cilvēku saukt pa zvaigzni galīgi garām,vińš ir parasts ierindas aktieris,par kuru,neviens neko nav dzirdējis.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
26 3
Anonīms Parādīt diskusiju
Kaspars Zāle paziņoja: Mana profesija paredz, ka man jābūt gatavam uz daudz ko, un es esmu gatavs izģērbties un pat paņemt cīsiņu aiz vaiga, ja šis solis ir pamatots. Un tā arī bija ainiņā, kur manam varonim uzbrūk perverti un izjāj viņu visos caurumos. Un ziniet? Man nebija kauns.
Atbildēt Ziņot!
Silvija
57 15
Silvija Parādīt diskusiju
Tam Aikam pliki čaļi bija ari filmā "Cilvēki tur " . Režisors var aplūkot arī pliko Kasparu pēc sirds patikas . Zilgans režisors.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Kino un TV» raksti: