Policisti bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu tūristu nogādā līdz viesnīcai

«Apollo»

Attēls no notikuma vietas

Attēls no notikuma vietas

Foto: Rīgas pašvaldības policija

12.oktobrī neilgi pirms pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu manāmi iereibušu vīrieti, kurš vairs nespēja pats saviem spēkiem turpināt ceļu. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, savā «Facebook» kontā informē Rīgas pašvaldības policija.

Apsekojot norādīto teritoriju, saņemta papildus informācija no videonovērošanas centra darbiniekiem, ka pie iereibušā vīrieša piegādājušas divas sievietes un viņu ievedušas vienā no vecpilsētas bāriem.

Norādītajā izklaides vietā atrasts meklētais vīrietis. Persona bija aizmigusi uz dīvāna. Blakus viņam stāvēja divas daiļavas mini svārkos, kuras iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar ārzemnieku apzagšanu.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka iereibušais kungs ir tūrists no Vācijas. Vīrietis pēc pamošanās ar grūtībām nosauca savus personas datus un apmešanās vietu. Savukārt abas dāmas apgalvoja, ka tūristu ievedušas bārā, jo vēlējušās tikai palīdzēt.

Policisti aicināja iereibušam tūristam pārbaudīt savas mantas. Vīrietis paskaidroja, ka viņam nekas nav pazudis, pēc kā viņš sveiks un vesels nogādāts viesnīcā.

25 komentāri:

Bet
34 6
Bet » supermario Parādīt diskusiju
Bet utaino aizvestu uz izgāztuvi.
Atbildēt Ziņot!
īpaši stulbs
35 12
īpaši stulbs Parādīt diskusiju
Uz atskurbtuvi tādus nevis uz viesnīcu, jptvjmķ! Atrasties sabiedriskā vietā izskatā, kas pazemo cilvēka godu un cieņu... Pašvaldības policisti voluntāri neievēro Likuma - LAPK tiesību normas!
Atbildēt Ziņot!
beerdrinkers
16 4
beerdrinkers Parādīt diskusiju
Pirmo reizi menti nesastaadiija administratīvā pārkāpuma protokolu!
Jopcik, fricim veicās tāpat, kā miljonajam tūristam Gruzijā!!! Tam tūristam, no Kanādas viņš bija , arī baigo godu izrādīja- limuzīns pie lidostas, vakariņas ar Gruzijas prezidentu, ekskursijas pa Gruziju,
Malači, Latvijas municipaalji, arī cenšās!
Atbildēt Ziņot!
supermario
20 14
supermario Parādīt diskusiju
Parastais pastala būtu aizvests uz otģelu,sasiets gulbī un nozilināts ar dvielī ietītu steku...
Atbildēt Ziņot!
ДЕД ТАБАКОВ
21 18
ДЕД ТАБАКОВ Parādīt diskusiju
Менты его сами почистили,а девки в мини юбках просто их конкурентки))))))))
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: