Polija un Itālija izmeklē grupveida izvarotāju uzbrukumu pārim pludmalē Attēlu galerija

LETA

Polija un Itālija izmeklē grupveida izvarotāju uzbrukumu pārim pludmalē 6 attēli

Foto: EPA/Scanpix

Polija ir sākusi izmeklēšanu par grupveida izvarotāju uzbrukumu pārim no Polijas, kas noticis Itālijas kūrortpilsētas Rimini pludmalē, un Itālijas prokurori pirmdien paziņoja, ka ir savākuši pierādījumus, kas palīdzēs sadzīt pēdas uzbrucējiem.

Varšavas prokuratūras preses sekretāre Magdalena Sova paziņoja, ka prokurors un policijas eksperti plāno otrdien doties uz Rimini, lai palīdzētu Itālijas izmeklētājiem un savāktu pierādījumus Polijas izmeklēšanai par šo uzbrukumu, kas notika sestdienas rītā nomaļā pludmales daļā.

Ir ziņots, ka četri vīrieši izvaroja 26 gadus veco sievieti un piekāva viņas 26 gadus veco draugu, kā arī viņus aplaupīja.

Itālijas mediji ziņoja, ka aizdomās par uzbrukumu tiek turēti četri ziemeļafrikāņi, kas iesaistīti arī narkotiku tirdzniecībā.

Abi cietušie tika hospitalizēti, un sieviete vēl atrodas slimnīcā. Tabloīds "Fakt" ziņoja, ka viņi ir no Polijas pilsētas Lodzas.

Polijas tieslietu ministrs un ģenerālprokurors Zbigņevs Zjobro nosauca šo uzbrukumu par "šausmīgu noziegumu" un lika Polijas iestādēm to izmeklēt.

Viņa vietnieks Patriks Jaki tviterī ierakstīja, ka uzbrucēji būtu pelnījuši nāvessodu, bet vēlāk mīkstināja šo izteikumu, paskaidrojot, ka tikai gribējis uzsvērt šī uzbrukuma nežēlību.

Rimini galvenais prokurors Paolo Džovanjoli paziņoja, ka drošības kameru ieraksti un upuru sniegtie apraksti palīdzēt identificēt aizdomās turamos.

"Mums ir [izmeklēšanas] pavediens, es esmu pārliecināts," Itālijas ziņu aģentūra ANSA citēja Džovanjoli teikto. "Es ticu, ka mēs to varam atrisināt īsā laikā."

Itālijas policija arī mēģina noskaidrot, vai tie paši aizdomās turamie izvarojuši transpersonu uz ceļa pie Rimini pludmales neilgi pēc minētā uzbrukuma poļu pārim.

64 komentāri:

kasis kasis
176 6
kasis kasis
Nu šitie ir jābliež nost uz vietas,bez jautājumiem!
Atbildēt Ziņot!
Cheburaška ★
144 5
Cheburaška ★ Parādīt diskusiju
No Muceniekiem dvieļugalvas arī brauc uz Jūrmalu, pagaidām gan tikai papriecēt acis.
Atbildēt Ziņot!
0tis
127 7
0tis Parādīt diskusiju
Kodolfiziķi izklaidējas...
Atbildēt Ziņot!
Delfi
138 8
Delfi
Dvieļu galvām kazas beidzās! Mošejas un sinagogas Eiropas posts!
Atbildēt Ziņot!
kasis kasis
75 4
kasis kasis » Cheburaška ★ Parādīt diskusiju
Kad ieraudzīs plikas meičas,kas atpūšas starp Vecāķiem un Kalngali,tad var būt vēl drūmāks rezultāts.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: