«Ryanair» paziņo par izmaiņām bagāžu pārvadāšanas noteikumos

LETA

«Ryanair» paziņo par izmaiņām bagāžu pārvadāšanas noteikumos

Foto: EPA/Scanpix

Īrijas zemo cenu aviokompānija «Ryanair» trešdien paziņoja, ka no 1.novembra samazinās maksu par nododamo bagāžu un vienlaikus palielinās šīs bagāžas pieļaujamo svaru, lai mudinātu pasažierus nodot savas somas un paātrinātu pasažieru reģistrēšanu.

Šāds lēmums pieņemts saistībā ar to, ka aizvien vairāk pasažieru izmanto «Ryanair» piedāvātās iespējas lidmašīnas kabīnē ienest divas somas un pakāpeniski pieaug pārvadāto pasažieru skaits. Šo apstākļu dēļ lidmašīnās nepietiek vietas visai rokas bagāžai, tādējādi izraisot lidojumu kavēšanos.

Lai mudinātu klientus nodot savas somas un samazinātu rokas bagāžas apjomu, «Ryanair» no 1.novembra nolēmusi ieviest bagāžas politikas izmaiņas, kas paredz nododamās somas pieļaujamo svaru palielināt no 15 kilogramiem līdz 20 kilogramiem visām somām.

Standarta nododamās bagāžas nodeva tiks samazināta no 35 eiro līdz 25 eiro par nododamās bagāžas vienību. «Ryanair» noteikusi, ka no 1.novembra tikai pasažieriem ar prioritātes biļeti tiks atļauts ienest lidmašīnā divas rokas somas.

Tikmēr visi pārējie pasažieri lidmašīnā varēs ienest tikai vienu, mazāko, rokas somu, bet viņu otra, lielākā, soma būs bez maksas jānodod personālam pie iekāpšanas, lai to saņemtu pēc nolaišanās galamērķī.

«Ryanair» veic reisus no Rīgas uz 13 galamērķiem.

20 komentāri:

amber black
11 0
amber black » ciniķis Parādīt diskusiju
nav vietas tāpēc, ka liela daļa cenšas abas somas ielikt plauktos. Bezkauņas!
Atbildēt Ziņot!
Hodza Nasretdins
11 0
Hodza Nasretdins » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Ar lidojošo paklāju trīs reiz trīs metrīgu būs ātrāk un lētāk! Vienkārši uzluiec matraci virsū.
Atbildēt Ziņot!
ciniķis
9 1
ciniķis Parādīt diskusiju
nu Ryan līdz šim bija ļoti tolerants pret pauniniekiem, praktiski neesmu redzējis, ka liktu somas pirms iekāpšanas likt test-statīvā, citādi vismaz trešdaļai būtu jāmaksā par pārsniegšanu. Pieklājīgi tiek palūgts nodod bagāžā tieši pie lidmašīnas, kaut gan tas nav diez ko godīgi attiecībā pret citiem pasažieriem gan reisa kavēšanas, gan arī no drošības viedokļa. Lielākā daļa protams nepiekrīt, tā rezultātā lielās somas aizņem vairāk par paredzēto vietu plauktos un visiem pilnā reisā tiešām vairs nepietiek.
Atbildēt Ziņot!
Stepans Guska
9 2
Stepans Guska » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Drīkst, tikai pirms nodošanas bagāžā izņemiet atsperes un iesaiņojiet atsevišķi.
Atbildēt Ziņot!
Ekonoms
9 3
Ekonoms
Turpmāk pirms lidojuma urīnpuslis un taisnā zarna jāiztukšo jau lidostā, tas ļaus mums ieekonomēt kopējos degvielas patēriņus par 3 centiem uz katru pasažieri.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ceļojumi» raksti: