«Ryanair» paziņo par jauna maršruta atklāšanu no Rīgas

«Apollo»

«Ryanair» paziņo par jauna maršruta atklāšanu no Rīgas

Foto: Ieva Čīka/LETA

Īrijas zemo cenu aviokompānija «Ryanair» atklājusi jaunu lidojumu maršrutu Rīga - Žirona, kas tiks sākti 2018. gada marta beigās, portāls «Apollo» uzzināja Lidostā «Rīga». 

Lidojumi tiks veikti divas reizes nedēļā, sākot ar 2018. gada marta beigām. Šis ir pirmais no «Ryanair» 2018. gada vasaras sezonas maršrutiem, un biļetes jau tagad ir pieejamas lidsabiedrības interneta vietnē «Ryanair.com».

Pasažieriem un klientiem, kuri ceļo no Rīgas, tiks piedāvātas vēl zemākas cenas, kā arī jaunākie piedāvājumi programmas «Always Getting Better» ietvaros. 

«Lidsabiedrība Ryanair ar lielu prieku atklāj jaunu lidojumu maršrutu Rīga - Žirona. Lai atzīmētu šo īpašo notikumu, piedāvājam biļetes lidojumiem no Rīgas, sākot no 16.99 eiro ceļojumiem novembrī un decembrī. Šīs biļetes būs iespējams iegādāties līdz 15. septembrim. Tā kā šīs pārsteidzoši izdevīgās biļetes tiks izķertas ātri vien, lai nepalaistu garām šo iespēju, iesakām reģistrēties vietnē www.ryanair.com,» saka «Ryanair» pārstāvis Kriss Lundshojs.

«Esam gandarīti par «Ryanair» lēmumu un priecājamies piedāvāt mūsu pasažieriem vēl vairāk saules un brīnišķīgas atpūtas iespējas jaunajā brīvdienu galamērķī. Ceram, ka plašais lidojumu tīkls no Rīgas un pievilcīgais Katalonijas galamērķis rosinās pasažierus vēl vairāk ceļot un tā stiprinās arī lidostas «Rīga» kā Baltijas vadošās lidostas lomu,» pauda Lidostas «Rīga» valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.

24 komentāri:

Elisa Meijere
34 1
Elisa Meijere Parādīt diskusiju
varēja labāk atklāt uz Malagu, Majorku vai Alikanti, respektīvi uz Spānijas dienvidiem kur var aizbraukt martā, oktobrī . Uz Barselonu jau lido Wizzair un Airbaltic. Kautkā dumji. Biju martā Malagā tur bija 27 gr. tūristu maz sezona vēl nebija sākusies, cenas viesnīcās zemas, patīkami.
Atbildēt Ziņot!
Pērkons, saule....
16 2
Pērkons, saule.... » supertramps Parādīt diskusiju
Ir ok, himna taču jau ir mūsējā :)
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
15 2
Anonīms
Raksts jāizlasa līdz galam, lai uzzinātu, kur tāda Žirona atrodās.
Katalonija, tātad varētu būt Barselonas virzienā :)
Atbildēt Ziņot!
Roberts  Berziņš
9 3
Roberts Berziņš » :) Parādīt diskusiju
Za Dornovs tak humorists,tam tādi joki patīk, īpaši par krievijas notriektajām lidmašīnām!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
9 4
Anonīms Parādīt diskusiju
Varēja uz Kanāriju salām.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ceļojumi» raksti: