Sandis Ozoliņš atstāj Rīgas «Dinamo» galvenā trenera amatu

LETA

Hokejists Sandis Ozoliņš

Hokejists Sandis Ozoliņš

Ieva Lūka / LETA

Leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš pēc abpusējas vienošanās atstājis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas «Dinamo» galvenā trenera amatu, vēsta klubs.

AS «Dinamo Rīga» padome par komandas galvenā trenera pienākumu izpildītāju apstiprinājusi Ģirtu Ankipānu, kurš pilda arī ģenerālmenedžera pienākumus.

Rīgas «Dinamo» piedzīvojusi 12 zaudējumus pēc kārtas, kas ir kluba antirekords. Latvijas klubs ar pieciem punktiem 16 mačos ir pēdējā vietā visā līgā.

Pašlaik 45 gadus vecais Ozoliņš maija beigās negaidīti tika apstiprināts Rīgas «Dinamo» galvenā trenera amatā. Leģendārajam latviešu aizsargam šī bija pirmā pieredze pie kādas komandas stūres.

Daļu no iepriekšējās sezonas Ozoliņš bija viens no Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Normunda Sējēja palīgiem.

Ozoliņš par hokejista karjeras beigām paziņoja 2014.gadā, kad tobrīd vēl bija Rīgas «Dinamo» kapteinis.

Profesionālā hokejista karjeru Ozoliņš sāka 1990.gadā Rīgas «Dinamo» sastāvā, bet nākamā gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā viņu ar 30.numuru izvēlējās Sanhosē «Sharks». Gadu vēlāk latvietis debitēja NHL, bet 1996.gadā kopā ar Kolorado «Avalanche» viņš izcīnīja Stenlija kausu.

Līdz 2008.gadam Ozoliņš pārstāvēja arī Karolīnas «Hurricanes», Floridas «Panthers», Anaheimas «Mighty Ducks» un Ņujorkas «Rangers» vienību.

Ozoliņš 2009.gadā atgriezās profesionālajā hokejā, pievienojoties Rīgas «Dinamo» komandai. Viņš tajā pavadīja nākamās trīs sezonas, 2012./2013.gada sezonā spēlēja Krievijas klubā Mitišču «Atlant», bet 2013.gadā atgriezās Rīgas komandā vēl uz vienu sezonu.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā no amata tika atbrīvoti Ozoliņa asistenti Rodrigo Laviņš un Aleksandrs Ņiživjs, bet par galvenā trenera palīgu kļuva Ankipāns.

287 komentāri:

no Āboltiņas biroja
335 18
no Āboltiņas biroja Parādīt diskusiju
Mēs piedāvājam Edgaru Jaunupu Ozoliņa vietā. Ģeniāla personība.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
287 20
Anonīms Parādīt diskusiju
Vismaz Ozo ir godīgs pret sevi!
Atbildēt Ziņot!
Man Utd
368 31
Man Utd Parādīt diskusiju
Źèl Ozo, bet viņš malacis ka piekrita lauzt līgumu jo viņš redz ka nav nekādas nakotnes šeit un par to cik Ozo labs treneris arī nevar tagad spriest , jo komandas kā tādas nav cik labs Ozo ir var pārbaudīt tikai ja viņam iedos spēcīgāku komandu un paskatīties cik tālu viņi aizies un es domāju Laviņs un Ņiživijs arī nav vainīgi pie tā kas notika ar komandu domāju viņi visi sasniegs vēl kaut ko ka treneri bet Dinamo nākotne ir zem jautājuma zīmes...
Atbildēt Ziņot!
Sučinskis
159 13
Sučinskis » no Āboltiņas biroja Parādīt diskusiju
Piedāvājums pieņemts !! Jaunupu par galveno .
Atbildēt Ziņot!
j123456789
323 49
j123456789 Parādīt diskusiju
Atvainojiet mani,bet man liekas ka ir vispār jāslēdz ciet šis kremļa pasākuma ar visu kagibešniku priekšā
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Pasaules čempionāts 2017» raksti: