Saulkrastu autobusā skolniecēm uzmācies 60 gadus vecs vīrietis

Apollo, redakcija@apollo.lv

Saulkrastu autobusā skolniecēm uzmācies 60 gadus vecs vīrietis

Foto: Edijs Pālens/LETA

18. maijā, dienas otrajā, pusē Saulkrastu policijas uzmanību pievērsusi kāda meitene, kura kārtības sargiem mājusi ar rokām. Kā izrādās, skolniece bija piedzīvojusi nepatīkamu incidentu, proti, ceļā no Zvejniekciema vidusskolas uz mājām, autobusā pie meitenes pienācis vīrietis ar mērķi uzmākties, vēsta LNT raidījums «Degpunktā».

Pēc meitenes nopratināšanas, policijai izdevies noskaidrot precīzas vīrieša pazīmes. Pēc brīža autobusa pieturā policijas darbinieki pamanīja vīrieti, kas atbilda meitenes raksturotajām pazīmēm.

Aptuveni 60 gadus vecais kungs tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā apstākļu noskaidrošanai. Par līdzīga rakstura pārkāpumiem vīrietis jau sodīts pirms gada.

Policijas darbinieku pieredze rāda, ka līdz ar silto laiku un pludmales sezonas atklāšanu, šādu pārkāpumu skaits mēdz pieaugt.

104 komentāri:

es teikšu tā .
38 0
es teikšu tā . Parādīt diskusiju
es neaizstāvu to vīrieti , bet līdzīgā situācijā mēs katrs varam nokļūt ja kaut kas nepatiks sarunu biedrenei kuru neveiksmīgi būsi izvēlējies . Piem. es gadu atpakaļ nokļuvu tādā pašā situācijā divas skuķenes mani apvainoja par uzmākšanos . Par laimi viena sieviete visu redzēja un liecināja pretēji . Tā , ka uzmākšanās skaļās klaigas ir dažādas .
Atbildēt Ziņot!
es
145 12
es
Arii biljeshu kontrolieres autobusos uzmaacas! Pie tam visiem! Man tas galiigi nepatiik...
Atbildēt Ziņot!
valdis
60 8
valdis Parādīt diskusiju
Būtu nesaprotami ja uzmāktos 80 gadīgām tantēm.
Atbildēt Ziņot!
RX
83 15
RX Parādīt diskusiju
Koks ir vecs, bet tas zars ir ciets!
Atbildēt Ziņot!
Gan jau
12 0
Gan jau
Tie, kas te bārsta epitetus par 60 gadīga cilvēka (vēl ne pensionāra!) ""vecajām. sapuvušajām miesām", paši sasniegs šādu vecumu un varēs paklausīties tādus vērtējumus jau attiecībā uz sevi.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: