Sestdienas horoskops: 20. maijs

Horoskopu pasaule

Sestdienas horoskops: 20. maijs

Foto: Airwolfhound, CC BY-SA 2.0

Dienas horoskops: 20. maijs

AUNS Mājās ātri vien iedibināsiet savu kārtību, taču šī iemesla dēļ var rasties asākas vārdu pārmaiņas ar atvasītēm. Rīcības karstumā, nepiemirsti, ka iecerēto var panākt ar diplomātiskākām metodēm!

VĒRSIS Tev pa galvu šaudīsies dažādas idejas, kā uzlabot savu materiālo stāvokli. Iespējams, paša spēkiem nespēsi izspriest, kura iecere ir perspektīva un kura nē, tāpēc meklēsi uzticami domubiedru padomu.

DVĪŅI Vēlēsies ne vien atpūsties, bet arī paplašināt redzesloku. Tie, kuri nevarēs atļauties doties ārzemju ceļojumā, baudīs mūsu pašu kultūras jaukumus. Attiecībās ar mīļoto viegli atradīsiet kopīgu valodu.

VĒZIS Tu tā īsti nekur negribēsi iet, arī tad, ja tevi kāds aicinās. Vislabprātāk dienu pavadīsi ģimeniskās noskaņās, pabūt mājās - mierā un klusumā. Atvasītes var priecēt tevi ar saviem sasniegumiem mācībās.

LAUVA Rīta cēliens būs pagrūts, jo attiecībās ar mīļoto var iezagties strīdi. Centies nevelt vainu uz otru, atzīsti savas kļūdas. Ja izrunāšanās nelīdz, ieturi pauzi, ar uzstājību panāksi pretēju efektu vēlamajam.

JAUNAVA Lai izrautos no ikdienas pelēcīguma, tev būs nepieciešama radošas ievirzes sabiedrība, kura palīdzētu izbaudīt visus pieejamos dzīves jaukumus. Galvenais, nesāc šaubīties par pieņemtajiem lēmumiem.

SVARI Tev baudu sagādās fakts, ka neviens nezvana par darba darīšanās, neviens nerada liekus uztraukumus. Iespējams, ka lielāku brīvdienas daļu pavadīsi mājās. Mierīgi baudot mīļotā cilvēka sabiedrību.

SKORPIONS Rīta pusē attiecības ar ģimenes locekļiem nebūs no labākajām. Tev vajadzēs krietni papūlēties, lai gūtu saskaņu ar tuviniekiem. Pēcpusdienā visticamāk baudīsi otrās pusītes sabiedrību.

STRĒLNIEKS Centies iztikt bez sasteigtiem lēmumiem, jo tie tev šodien pavisam noteikti nav vajadzīgi. Esot pie stūres, ievēro atļauto ātrumu, necenties kādam kaut ko pierādīt. Ieklausies mīļotā cilvēka padomos.

MEŽĀZIS Neuzņemies papildus pienākumus, centies tikt galā ar jau esošajiem darbiem. Nebūtu ieteicams rīkot tikšanās, jo ar pārliecināšanas spējām šodien nebūsi apveltīts. Labāk atpūties pie dabas krūts.

ŪDENSVĪRS Tavs jautrais, bezrūpīgais un draudzīgais noskaņojums palīdzēs ātri vien atrast vēlamo sabiedrību. Nav izslēgts, ka tā vai citādi iesaistīties kāda kultūras pasākuma organizēšanās.

ZIVIS Ja jūti, ka nevari pavilkt vezumu, ko labprātīgi esi uzņēmies vilkt, tad nekautrējoties lūdz pievienoties tuviniekus. Ja rodas vēlēšanās apēst kaut ko garšīgu, priekšroku labāk sniedz augļiem.

8 komentāri:

mazā muļķīte
1 0
mazā muļķīte
bet tā gribas ko smuku...
Atbildēt Ziņot!
mazā muļķīte
0 0
mazā muļķīte
cūka!
Atbildēt Ziņot!
Kendjuks
0 0
Kendjuks
Uzticību?
Atbildēt Ziņot!
Kendjuks
0 0
Kendjuks
Senie latvieši teica: Smuku. Okupanta Vatikāna valodnieks Endzelīns vārdu: Skaists ieviesa tāpēc, lai enerģētiski kompensētu vardarbību un saistitu ar to skaišanos. Pret sievietēm.
"Visas sievietes ir skaistas".
:) Dažreiz arī par sīkumiem.
Atbildēt Ziņot!
mazā muļķīte
0 0
mazā muļķīte
bet tā gribas ko skaistu...
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astroloģija» raksti: