Simboliskajā izlasē PČ iebalsoti pa diviem kanādiešiem un krieviem Attēlu galerija

«Apollo»

Simboliskajā izlasē PČ iebalsoti pa diviem kanādiešiem un krieviem 62 attēli

Foto: Reuters/Scanpix

2017. gada pasaules hokeja čempionāta simboliskajā izlasē iekļauti divi Krievijas un divi Kanādas hokejisti, kamēr no čempiones Zviedrijas viens spēlētājs.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts talantīgais zviedru uzbrucējs Viljams Nīlanders, kas čempionātā 10 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. 

Viņš tika iekļauts arī simboliskajā izlasē, kurā starp uzbrucējiem iekļauti arī krievs Artēmijs Panarins un kanādietis Neits Makinons. Tāpat simboliskajā izlasē iekļauts krievu vārtsargs Andrejs Vasiļevskis un aizsargi Deniss Zeidenbergs no Vācijas un Koltons Paraiko, kurš pārstāvēja Kanādu. 

Par sacensību rezultatīvāko spēlētāju kļuva krievu uzbrucējs Panarins, kas 10 spēlēs guva četrus vārtus un veica 13 rezultatīvas piespēles partneriem. 

Tikmēr turnīra direktorāts par trim labākajiem hokejistiem atzina Vasiļevski, Zeidenbergu un Panarinu. 

Kā ziņots, pasaules čempionātā triumfēja Zviedrijas valstsvienība, kas finālā ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica Kanādas izlasi. 

4 komentāri:

veiksme izvēlējās Zv
29 2
veiksme izvēlējās Zv
ASV, Krievija, Kanāda, Zviedrija , izņemot Somiju, spēlēja tā, ka katra komanda varēja vinnēt zeltu ! Šoreiz veiksme izvēlējās Zviedriju !
Atbildēt Ziņot!
Kanāda
11 8
Kanāda Parādīt diskusiju
vislabākā! Slinkie zviedri uzspieda savu lēno, bremzējošo spēli. Kanāda manās acīs-vislabākā! Ar prieku gaidu nākamo sezonu, kad zviedreļi pakāsīs! Visas spēles noslinkoja, ar krieviem bija nekādi, paldies CA, par cīņas sparu!
Atbildēt Ziņot!
F1
1 1
F1 » Kanāda Parādīt diskusiju
Man tie [cenzēts] švedi nepatīk jau no tiem laikiem,kad tie atdeva leģionārus un maisīja čehiem apiet sarkanos (nolaižot ūdeni ar krieviem,bet iegraužoties kaklā čehiem),Kļavas lapas paši vainīgi,ka piemērojās slidotavu ,''fiksāk šurp/turp''.stilam.Tur jau tā fiška,ka ne jau lēnums,bet skraidīšana,izšķira visu.
Atbildēt Ziņot!
anonīms
2 4
anonīms
rīgas dinamo 10 vietā, siera galvas
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Pasaules čempionāts 2017» raksti: