Spānijas un Somijas policija sagrauj nigēriešu prostitūcijas tīklu

LETA

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Reuters/Scanpix

Spānijas un Somijas policijas dienesti ar Eiropas tieslietu aģentūru atbalstu ir aizturējuši 24 prostitūcijas tīkla dalībniekus, kas izmantoja jaunietes no Nigērijas, ceturtdien paziņoja Eiropas policijas aģentūra Eiropols.

«Upurus, galvenokārt neaizsargātas jaunas nigēriešu sievietes, savervēja Nigērijā un nelegāli aizveda uz Spāniju caur Itāliju,» vēstīja Eiropols.

«Pēc ierašanās Spānijā viņas tika piespiestas nodarboties ar prostitūciju - galvenokārt Benidormas un Malagas pilsētās, bet arī Madridē, Barselonā, Sorijā un Gandijā (Valensijas reģionā),» teikts Eiropola paziņojumā.

Spānijas policija aizturēja bandas locekļus vairākās Spānijas pilsētās, bet tās līdere tika apcietināta Helsinkos, kur «viņu aizturēja policija, pateicoties efektīvai starptautiskai sadarbībai».

Izmeklēšana tika uzsākta, kad varas iestādēm tika darīts zināms, ka divas nigērietes, kuras pieprasīja patvērumu, var būt cilvēku kontrabandas upuri, informēja Eiropols.

«Izmeklēšanās tika atklāta organizētās noziedzības grupējuma pastāvēšana, kas darbojās Spānijā un kuram bija liela infrastruktūra Nigērijā, kā arī sakari Nigērā, Lībijā un Itālijā,» teikts Eiropola paziņojumā.

Sievietes tika nelegāli ievestas Spānijā, kur viņām lika pieprasīt starptautisku aizsardzību un patvērumu, «lai viņas varētu bez problēmām strādāt noziedzīgās organizācijas labā gadījumā, ja viņas identificētu policija».

Grupējums sagādāja šīm sievietēm krāpnieciskus dokumentus patvēruma pieprasīšanai.

Spānijas policija pirms tam šomēnes sagrāva citu tīklu, kas piespieda transseksuāles nodarboties ar prostitūciju pēc tam, kad lielāko daļu no viņām bija pārvilinājis no Venecuēlas uz Spāniju.

40 komentāri:

cuba libre
41 1
cuba libre » Mr.Susurs Parādīt diskusiju
tiesi ta.. man pazinja strada Nigerija, naftu iegust. Viniem ta domasana pec principa - man pienakas un viss... Neies vins tev stradat, labak sagrabt kilniekus, apzagt iebrauceju, diedelet kartejo paradu un viss... nu un protams korupcija visaugstakaja limeni.
Atbildēt Ziņot!
Mr.Susurs
19 0
Mr.Susurs » Anonīms Parādīt diskusiju
Anonim, par procentiem tev ir taisniba. Valstis, ja pashas neiegust izrakteinus sanem tikai 10 - 15 % no visas pelnas, nu plus vel visada veida nodokli. Kopuma, kadus 30 % no visam summam sanems. Latvijai, ja nemaldos vispar tikai 10 % piedavaja. Bet luk par infrakstrukturu , tev gan nav taisniba. Kompanijas pashas buve, gan celus, gan elektrolinijas. Bet tikai visa shi infrakstruktura nepieder valstij. Visas shis valstis principa dzivo pec principa, mana vieta visu citi izdaris, bet es tik naudu sanemshu. Un pilnigi reali ari sanem. Valsts ne centa neiegulda izraktenu meklejumos, bet uzreiz bus klat ar saviem nodokliem. Mes Gana bijam, tur pilnigi reali var vienkarshi zeltu rakt no zemes ara. Un tu doma, ka vietejie to dara??? Ne velna vini nedara. Cauram dienam slaistas un tik bernus razho. Klimats viniem to atlauj. Bada nenomirsi, par apkuri nav jamaksa, bet kam tev dzunglos nauda, ja vinu tu tapat nevari izteret... Un ta ari dzivo slinkojot paaudzem.
Atbildēt Ziņot!
Mr.Susurs
46 6
Mr.Susurs Parādīt diskusiju
Nigerija ir viena no bagatakajam Afrikas valstim. Kas tad nigerieshiem liek ar prostituciju nodarboties? Atbilde ir vienkarsha, vismaz 10 % cilveku jebkura pasaules valsti negrib stradat un izvelas vieglakas nodarbes. Afrika shis skaitlis ir vel lielaks. Visi shie afrikanu grupejumi, nav nekas cits, ka viena liela radinieku banda. Un neviens tur piespiedu karta nedarbojas.
Atbildēt Ziņot!
Mr.Susurs
12 0
Mr.Susurs » netīrais lops Parādīt diskusiju
Vecit, Nigerija 5 % iedzivotaju ir slimi ar AIDS, visi 20 % ir inficeti. Zini, kada atskiriba starp balto un melno. Melniem ir imunitate pret AIDS. Vini var but inficeti un visu dzivi nodzivot inficeti, bet jaukteni un baltie slimo ar AIDS!!!
Atbildēt Ziņot!
M.t.
26 4
M.t. Parādīt diskusiju
Nigērijas valsts budžets arī tagad sagrauts... Bet virsraksts unikāls...vēl varēja piebilst, ka sagrāva ar kontrolētu sprādzienu...
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: