Spridzināšanas draudu dēļ Maskavā evakuēti tūkstošiem cilvēku Video

LETA

Spridzināšanas draudu dēļ Maskavā evakuēti tūkstošiem cilvēku

Foto: AFP/Scanpix

Pēc spridzināšanas draudiem Maskavā trešdien no vairākiem iepirkšanās centriem, universitātēm un dzelzceļa stacijām evakuēti vismaz 15 000 cilvēku, ziņo Krievijas mediji.

Ziņu aģentūra TASS, atsaucoties uz avotiem avārijas dienestos, ziņoja, ka uz laiku evakuētas aptuveni 30 ēkas, tostarp greznais universālveikals GUM Maskavas Sarkanajā laukumā.

TASS ziņoja, ka draudi par spridzināšanu izteikti pa telefonu.

Tikmēr aģentūra «Interfax» vēstīja, ka kopumā evakuēti vairāk nekā 15 000 cilvēku.

«RIA Novosti» ziņoja, ka arī pirms divām dienām vairākas pilsētas saņēma līdzīgus draudus, kā dēļ tika evakuēti aptuveni 45 000 cilvēku, taču, pārmeklējot ēkas, nekādi spridzekļi netika atrasti.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs trešdien paziņoja, ka izlūkdienesti izmeklē šos draudus.

263 komentāri:

Anonīms
38 1
Anonīms
tās ir mācību trauksmes,tas ka zvanīja tas piesegs mācībām,krievijā kur katrs telefons katra sim karte ir uzskaitē un tipa neatrod kas zvanīja muļķības.pēc tam kādam varai nepaklausīgam čečenam to lietu piešūs
Atbildēt Ziņot!
w
49 3
w » de Soto Parādīt diskusiju
..pirms vēlēšanām kremlis spridzina, parasti gan bezvērtīgos kolhozniekus, tālās nomalēs , tagad Maskavā , interesanti????
Atbildēt Ziņot!
http://flibusta.is/
33 2
http://flibusta.is/ Parādīt diskusiju
http://flibusta.is/b/429467
ФСБ взрывает Россию. Изд. 3-е (fb2) http://flibusta.is/b/429467
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
36 3
Anonīms
izskatās ka kremlis ārējo ienaidnieku ko meklēja ir atradis,tagad atliek tik iekšējo atrast,tad tautu no ekanomiskajām problēmām uz brīdi varēs atvilkt
Atbildēt Ziņot!
domu pārmijnieks
29 2
domu pārmijnieks Parādīt diskusiju
Latvijā ir arī krievi. Pazīstu tādus. Viņi savus bērnus sūta Jaunsardzē, paši ir gatavi nolikt savu galvu par Latvijas valsti un savu ģimeni. Un esmu redzējis, kā šie krievu bērni ātri, ar pārliecību un bez kautrības apstādina utainos tiblas.
Pāris gadus sanāca 11. Novembri un 18. Novembri svinēt Jelgavā. Redzēju kā krievu bērni kopā ar latviešu bērniem svinēja šos svētkus, lika sveces pie Čakstes pieminekļa, kā dziedāja Latvijas himnu un bija Latvijas patrioti. Jūs, utainie kremļa tiblas, esat zaudētāji. Jo neviens normāls cilvēks, lai arī kāda būtu viņa etniskā izcelsme, negrib dzīvot kā jūs, utainie puslopiskie tiblas.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: