Squalio izvērš darbību Kazahstānā Video

Apollo

Latvijas IT uzņēmums Squalio paplašina savu uzņēmējdarbību Kazahstānas tirgū, atverot jaunu filiāli. Kazahstānas filiāles vadītājs Jurijs Lediņš stāsta, ka Kazahstānas tirgus šobrīd ir atvērts dažādām inovācijām un tiecas pēc jaunākajiem IT risinājumiem.

Astanas EXPO tuvojas savam noslēgumam un izstādes noslēdzošā nedēļa Latvijas paviljonā ir veltīta informāciju tehnoloģiju industrijai. Nedēļas garumā plānoti vairāki nozīmīgi semināri, tikšanās ar IKT pārstāvjiem Kazahstānā, kā arī Latvijas uzņēmēju prezentācijas, lai tādējādi ieinteresētu vietējos uzņēmējus par sadarbības iespējām abu valstu starpā.

6 komentāri:

Anonīms
2 0
Anonīms » CAP Parādīt diskusiju
varam ko? man nepielec ko piedāvā?
Atbildēt Ziņot!
Fans
2 1
Fans
Vienīgais ko viņi īsti VAR tas ir truli tirgot MS licences un it kā "gudri" muldēt par infomācijas tehnoloģiju attīstību!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
2 1
Anonīms
Jauns, un jau drosmigs.!
Atbildēt Ziņot!
Troļļu banotājs
1 0
Troļļu banotājs » janka Parādīt diskusiju
Beidziet troļļot. Ja nezinat it sfēras norisi un tās attīstību , kā ari šī uzņēmuma nolukus , un mērķus tad labak klusējat, nevis paužiet trulus komentarus. Par šo uzņēmumu var teikt daudz ko. Bet man nav nekas slimts sakams. Mums būtu jāpriecājas ,ka šādi uzņēmumi izplešas arī ārpus Latvijas!
Atbildēt Ziņot!
CAP
1 1
CAP Parādīt diskusiju
Re, varam...
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astana EXPO 2017» raksti: