Svētdienas horoskops: 13. augusts

Horoskopu pasaule

Svētdienas horoskops: 13. augusts

Foto: Tree Leaf Clover, CC BY-SA 2.0

Dienas horoskops: svētdiena

AUNS Bez raizēm, liekiem uztraukumiem varēsi ļauties mierīgai mājas dzīvei, baudīt radu, draugu sabiedrību. Nav ieteicams doties tālā ceļā, bet ja tas ir nepieciešams, labāk neizmanto gaisa transportu.

VĒRSIS Tu pilnībā pievērsīsies sabiedriskajai dzīvei, tādejādi neatliks laika mājas darbiem, tāpēc otrajai pusītei nāksies uzņemties iniciatīvu uz sevi. Taču partneris par to nebūt nedusmosies.

DVĪŅI Līdz pēcpusdienai labāk ievēro rāmu, nesteidzīgu ritmu. Tavam organismam būs nepieciešams ilgāks laiks, lai pamostos. Dienas otrajā pusē jau būsi gatavs doties cilvēkos, smelties jaunas zināšanas.

VĒZIS Dienas pirmajā pusē rosīsies pa māju, centīsies visādi iepriecināt mājiniekus, sagādāt viņiem kādu pārsteigumu. Vakarā vari doties viesībās, vai arī uzņemt ciemiņus pie sevi mājās.

LAUVA Dienas plāni var būs tiešā veidā atkarīgi no maciņa biezuma. Ja būsi pietiekoši labi situēts, pēcpusdienā dosies pa veikaliem un iegādāsies mīļas pārsteiguma dāvaniņas saviem tuviniekiem.

JAUNAVA Palūkojies apkārt, jo tādejādi spēsi apzināties, ka visi jaukumi nebūt neaprobežojas ar darbu, pienākumiem. Atrodi laiku izklaidēm, tas noteikti dzīvei piedos citu garšu, jēgu.

SVARI Nelaid notiekošo pašplūsmā. Šobrīd svarīgi nezaudēt dvēselisku saikni ar ģimeni, tuviniekiem. Dusmu brīžos nepārsniedz atļauto braukšanas ātrumu, neuzprasies uz nepatikšanām!

SKORPIONS Neizrīko atvasītes, citādi pastāv risks radīt nepārvaramu barjeru, veicināt viņās iekšēju dumpinieciskumu. Arī attiecībās ar otro pusīti nenāktu par ļaunu lielāka deva iejūtības.

STRĒLNIEKS Meklēsi interesantus, nebijušus veidus, kā izklaidēties. Šodien negaidīti vari uzdurties informācijai, kura palīdzēs ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī, netālā nākotnē, labi nopelnīt.

MEŽĀZIS Sarunās ar līdzcilvēkiem vari tikt apbērts ar viņu bēdu stāstiem. Neļauj dzirdētajām negācijām ietekmēt savu omu. Ja sāc justies nomākts, droši maini vidi, kompāniju un neuztraucies, ko padomās citi!

ŪDENSVĪRS It kā nevarēsi sūdzēties par dzīvi kopumā, taču iekšēji tevi neizbēgami dīdīs nemiers. Visticamāk tā būs radošā iedvesma, kura prasīs «likt sevi lietā. Vienam tā būs zīmēšana, citam dejošana.

ZIVIS Piemērots brīdis aktīva dzīvesveida piekritējiem. Vairāk laika velti mīlas frontei, ļauj vaļu erotiskajai fantāzijai. Naudas lietās esi apdomīgāks, piebremzē iegribas, jo tās var radīt robu ģimenes budžetā.

12 komentāri:

Zemgalis
3 0
Zemgalis
Atceries vajag mīlēt savu kultūru un aizmirst par saindētām zinībām un elkdievību, kas nesusi pasaulei šizofrēniju.Ir viņi pasisti suņi.Tavam dēlam ir grūti dēļ tavas parapsiholoģijas un grēkiem citu mājās. Piemini manus vārdus labāk liec pie malas raganu zinības, tas novedīs visu tavu ģimeni līdz šausmām.
Atbildēt Ziņot!
Zemgale
1 0
Zemgale
Viss notiek, vēl vari pagūt uz koncertu!
Atbildēt Ziņot!
atsvars
0 0
atsvars » Svars Parādīt diskusiju
nebāzies kur nevajg!
Atbildēt Ziņot!
...
0 0
...
Man dikti patīk tādi mazi mopsīši :)
Atbildēt Ziņot!
Inese Pauga
0 0
Inese Pauga
Mani jau Aigars Grāvers mīl un dievina, cenšos būt patiesa.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Astroloģija» raksti: