Tautas balsojumā noskaidroti labākie kāzu vadītāji Latvijā

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Zigmunds Freibergs

Zigmunds Freibergs

Foto: Publicitātes foto

Tautas balsojumā ar vairākiem simtiem ieteikumu un viedokļu izveidots saraksts ar gandrīz piecdesmit iemīļotākajiem kāzu vadītājiem, kā arī noskaidroti aptaujas izteikti līderi.

Kāzu vadīšana ir specifiska niša, kurā izpaužas daudzi populāri, dzeltenajā presē manīti un pat skandalozi cilvēki. Aktieri, mūziķi, televīzijas personības un citi atpazīstami cilvēki neatsaka jauno pāru uzaicinājumam novadīt šīs viņiem tik svarīgās dienas programmu tradicionālā vai radošākā gaisotnē.

Tikpat bieži kāzas vada dažādu svinību aģentūru speciālisti un reizēm vienkārši runīgi radinieki.

Portāla Dzintarapulveris.lv veidotāji savā lapā sociālajā platformā «Facebook» portāla lietotājus aicināja iesaistīties labāko un meistarīgāko kāzu vadītāju noskaidrošanā.

Rezultātā, piesaistot ap divdesmit tūkstošu cilvēku uzmanību, portāla lietotājiem daloties ar ziņu un aicinot iesaistīties balsošanā arī savus radus un draugus, tika nosaukti un komentēti vairāki desmiti vārdu – gan populārāki, gan plašākai publikai mazāk zināmi.

Balsojumā pieminēti gan radio «Star FM» ētera balss un TV šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, gan jauniešu vidū iecienītais TV šovu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš un radio personības, kā «Radio Skonto» pārstāvošais Valdis Melderis un «Radio SWH» rīta šova «Tik Tik Tik» vadītāji Kaspars Breidaks un Valdis Sils, tāpat atzinību izpelnījušies arī aktieri, piemēram, seriāla «UgunsGrēks» zvaigzne Kristaps Rasims.

Tomēr par izteiktu līderi ar vairāk nekā ceturto daļu no visām atdotajām balsīm kļuvis Zigmunds Freibergs, viņam seko un abas gandrīz vienādu balsu skaitu ieguvušas ir valmierietes Dagnija Baldiņa un Sigita Brazdauska. Pilnu sarakstu un topu iespējams aplūkot šeit.

Aptaujā par labāko kāzu vadītāju atzītais Zigmunds Freibergs, kas pārstāv aģentūru «Jautrie pasākumi», par maģisko recepti izcilām kāzām sauc trīs galvenās izejvielas jeb pamatprincipus: pozitīvisms un jautrība, pareizā humora deva, savukārt par galveno principu vai labi novadīta pasākuma formulu Zigmunds teic: «Baudīšana! Izbaudīšana pasākumu vadot, un vadot to tā, lai viesi to izbaudītu vārda vistiešākajā, fundamentālākajā nozīmē.»

31 komentārs:

Lana
37 4
Lana
Labākais ir Piebalgs,kurš izvada Vienotību.
Atbildēt Ziņot!
nepiekrītu
18 1
nepiekrītu » Foto ar 200 kāzu pieredzi Parādīt diskusiju
esmu divās kāzās un valmieras festivālā viņu redzējusi - viens no retajiem, kuram izdarības ir smiekligas un neredzetas, un publiku prot iesaistīt neuzbāzīgi. ir sanācis pabūt arī citu vadītāju pasākumos - lielākajā daļā gadījumu jau redzētas lietas. Breidaks arī ļoti patika.
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
36 5
Anonīms Parādīt diskusiju
Es labak izvelos mašinu nopirkt, nevis noalgot kāzu vaditaju
Atbildēt Ziņot!
zapalups
35 6
zapalups
Un tagad vajag arī sērīgāko bēru izvadītāju topu.
Atbildēt Ziņot!
maita
45 11
maita Parādīt diskusiju
tagadejas kazas ir stulbums ..mums agrak gan bija kazas , tris dienas eda un dzera , visadi pasakumi , interesanti , tagad uz pari bijam , sita nikulosana , tas stulbas pusmodernas runas , nekada sakara vispar par temu , nu un ka pazistami tur tadi sitadi , mums agrak nema krustevu vai krustmati, vo bija kazas , kujnieki , zirgi un motocikli , mucas vela un diki leca , viesu smiekliga apzagsana un mantas izpirksana , jaunajiem prieks celosanas , nu vis kas ....katrs naca ar savu humoru , bez parmerigam jelibam ,
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Aktuāli» raksti: