«Telegraph» Rīgu nosauc par otro lētāko Eiropas pilsētu rudens brīvdienām Attēlu galerija

Apollo

«Telegraph» Rīgu nosauc par otro lētāko Eiropas pilsētu rudens brīvdienām 10 attēli

Foto: Zane Bitere/LETA

Rudens ir laiks, kad cilvēki labprāt dodas neilgos pāris dienu ceļojumos uz kādu no Eiropas pilsētām. Lai labāk izprast, ko no plašā piedāvājuma izvēlēties, britu laikraksts «Telegraph» publicējis sarakstu ar 20 lētākajām Eiropas pilsētām rudens brīvdienām. Latvijas galvaspilsēta Rīga sarakstā iekļuvusi otrajā vietā.

20 lētāko Eiropas pilsētu saraksts tapis, atsaucoties uz «Post Office» neseno pētījumu par cenām šajās vietās. Kopumā vērā ņemtas 12 ceļojumu izdevumu kategorijas, tai skaitā, ēšanas un viesnīcu cenas.

Laikraksts vēsta, ka divas naktis trīs zvaigžņu viesnīcā diviem cilvēkiem Rīgā izmaksā vidēji 65 mārciņas (71 eiro), savukārt dzīvošanas izdevumi ir 102 mārciņas (112 eiro). Rakstā uzsvērts, ka Rīgā apskatāmas fantastiskas jūgendstila ēkas, kā arī pilsēta piedāvā plašas izklaides iespējas Vecrīgā.

Par pašu lētāko vietu rudens brīvdienām atzīta Viļņa - brīvdienu pavadīšana šajā pilsētā kopumā izmaksātu 150 mārciņas (163 eiro).

Par trešo izdevīgāko brīvdienu galamērķi atzīta Varšava. Sarakstā iekļuvušas arī tādas pilsētas kā Krakova, Budapešta, Maskava, Prāga, Tallina, Berlīne, Nica, Vīne un citas.

19 komentāri:

aha
12 0
aha » Eriks Parādīt diskusiju
nevs atbalstīja okupantus, bet bija spiesti dzīvot okupācijas apstākļos! Ko tu pats esi paveicis neatkarības atgūšanas labā, ko????
Atbildēt Ziņot!
rasels
14 1
rasels Parādīt diskusiju
Nezinu kā maskava iekļuva šajā sarakstā, bet tur nekā lēta nemanīju izņemot degvielu un cigaretes.
Atbildēt Ziņot!
Eriks
21 3
Eriks Parādīt diskusiju
Visslabaak ir braukt paskatities ka dzivo trucigie cilveki ar 140 eiro lielo pensiju! jo ne visi var ar taadu naudu idzivot vieniigi muusu Pensionari Kalniesi kuri jau sen ir pelnijusi vietu Ginesa Rekordu Gramataa.
Atbildēt Ziņot!
šaubas
28 10
šaubas Parādīt diskusiju
Nevar būt! Rīgā taču ir pasaulē visdārgākais sviests! Un ja palasa portālos komentārus, tad puse iedzīvotāju no tā cenas jau ir nomiruši badā, bet otra puse dēļ sviesta cenas došoties svešumā.
Atbildēt Ziņot!
cc
7 1
cc Parādīt diskusiju
Telegrāfs tirš.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ceļojumi» raksti: