Usiks paredz Brieža uzvaru boksa supersērijas ceturtdaļfinālā

«Apollo»/LETA

Oleksandrs Usiks

Oleksandrs Usiks

World Boxing Super Series/Facebook

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks, kurš sestdien sasniedza supersērijas pusfinālu, paredz latvieša Maira Brieža uzvaru 30. septembrī Rīgā gaidāmajā cīņā pret Maiku Peresu.

Usiks sestdien Berlīnē pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) boksa supersērijas pirmajā cīņā ar tehnisko nokautu uzvarēja pieredzējušo vācieti Marko Huku.

«Huks man iesita preses konferencē un centās iekļūt man galvā, taču esmu auksts kā ledus, kad runa ir par prāta spēlēm. Nevienā brīdī īsti nejutu sāpes cīņas laikā, kontrolēju tās gaitu. Tagad esmu soli tuvāk trofejai,» organizatori citē Usiku.

Ukrainas bokseris supersērijas pusfinālā spēkosies ar Brieža un Peresa dueļa uzvarētāju, kas noskaidrosies 30. septembrī «Arēnā Rīga». Usiks par gaidāmās cīņas favorītu uzskata Latvijas bokseri.

«Domāju, ka Briedis uzvarēs Peresu, līdz ar to, visdrīzāk, viņš būs mans nākamais pretinieks,» atzina Usiks, kurš aizstāvēja savu Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona titulu, tiekot pie 13. panākuma tikpat dueļos, turklāt 11 cīņas viņš noslēdzis ar nokautu. 

Zīmīgi, ka jau iepriekš Usika menedžeris Aleksandrs Krasjuks paziņoja, ka viņa klients boksa supersērijas pusfinālā tiksies ar latvieti Briedi, nodēvējot viņu par bīstamāko pretinieku šajā astoņu bokseru turnīrā.

«Mairis ir kvalificēts, pieredzējis, drošsirdīgs bokseris, kurš ir izsalcis pēc slavas un atzinības. Viņš savulaik smagsvaros Čečenijā aizvadīja cīņu pret Manuelu Čarru, kurš tur bija mājinieka statusā. Viņš nokautēja Deniju Venteru, kuru Usiks savulaik nosauca par savu bīstamāko pretinieku. Briedis uzvarēja Olanrevaju Durodolu un noboksēja Marko Huku viņa mājās. Briedis noteikti nav vieglākais ceļš, lai sasniegtu šīs supersērijas finālu,» bilda Usika pārstāvis.

Tikmēr Briedis, izvēloties savu pirmo pretinieku, par kuru kļuva kubietis Peress, jau domājis par nākamo cīņu. Pirmdien notikušajā preses konferencē Latvijas bokseris norādīja, ka kubieti izvēlējies tāpēc, ka tas tāpat kā Usiks ir kreilis.

Usiks 2012.gadā triumfēja Londonas olimpiskajās spēlēs.

Vēsturē nebijušā turnīrā astoņi labākie pirmā smagā svara bokseri izslēgšanas sacensību formātā cīnīsies ne tikai par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostām.

Vēl boksa supersērijas ceturtdaļfinālā IBF čempions Murats Gasijevs no Krievijas mērosies spēkiem ar poli Kšištofu Vlodarčiku, bet WBA čempions Juniers Dortikosa no Kubas cīnīsies ar krievu Dmitriju Kudrjašovu, kurš ir obligātais pretendents uz Briedim piederošo WBC čempiona jostu.

Boksa supersērijas uzvarētājs iegūs leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu. Tāpat paredzams, ka viņš saņems WBA, WBC, WBO un IBF čempionu jostas pirmā smagā svara kategorijā.

3 komentāri:

Hildegarde Gilderbauma
21 4
Hildegarde Gilderbauma
Izturību, spēku Mairim, lai izdodas!!! Mūsu Latvijas lepnums!!! Malacis!!!
Atbildēt Ziņot!
daugavietis
10 1
daugavietis
ir divi bokseri pasaulē kuru cīņas skatos protams internetā ar gandarijumu mūsu Mairis un Austrālijā dzīvojošais no krievzemes nākušais Konstantins czju izcili bokseri bez mazākās bravurības ciena gan pretinieku gan līdzjutējus gan tiesnešus uzreiz ka kāds no šiem slavenajiem bokseriem uznāk ringā var redzēt ka neskatoties uz šo smago sporta veidu vīri ir cilvēka vārda tiesīgi pilnīgs pretstats tiem tumšādainajiem pamatā kuri ringā uzvedas kā mežoņi nu tur daļa atbildības jāuzņemas gēniem viņu senči atšķirībā no baltādainiem tak pamatā ir dzīvojošies kokos diendienām kaustīdami viens otru blēdīgi traki emocionali nesavaldīgi iekrāmēt tiesnesim viņiem ir ierasta lieta spļaudīšanās ūjināšana bļaušana tas ir tas kas nepiemīt baltajiem cik esmu skatijis Mairim kaustīt melluļus patīk tīri labi mells jau pats pa sevi ir špāsīgs un trīsreiz špāsīgāks mellulis paliek ka viņu sāk kaustīt -lai Mairim uzvaras un piepildas iecerētais gods un slava mūsu mazajai Latvijai ka ir mums sportisti kuru sasniegumi liek Valsts himnai skanēt dažādās sporta arēnās laukumos trasēs-gods dzīvot Latvijā
Atbildēt Ziņot!
Zoom
0 15
Zoom
Kads Oleksandrs,Aleksandrs.
Atbildēt Ziņot!
0 15

Slēpts komentārs Parādīt

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Dažādi» raksti: