Vecmīlgrāvī degošu ārdurvju dēļ no ēkas evakuēti 20 cilvēki

LETA

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Ieva Čīka/LETA

Vecmīlgrāvī pagājušā naktī degošu ārdurvju dēļ no ēkas evakuēti 20 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Plkst. 2.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Melīdas ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva palīgtelpā dega ārdurvis trīs kvadrātmetru platībā.

No otrā stāva izglābti divi cilvēki, kuri nodoti mediķiem (NMPD), bet no ēkas trešā stāva evakuēti 20 cilvēki.

Jau ziņots, ka vakar no plkst. 20 līdz plkst.22 VUGD saņēma vairāk nekā 400 zvanus uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112, par to, ka Vecmīlgrāvī un tā apkārtnē gaisā bija jūtama nezināmas izcelsmes vielas smaka. Ierodoties notikuma vietā, kopā ar Valsts Vides dienestu un Ostas policiju tika apsekota teritorija, bet konkrēts smakas izcelsmes avots netika konstatēts. Turpmākos notikuma apstākļus noskaidros Valsts Vides dienests.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 35 izsaukumus - piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

5 komentāri:

dw
8 1
dw
kāds tām durvīm nevarēja uzgāzt pāris spaiņu ūdens ?
Atbildēt Ziņot!
Aija
3 0
Aija
Nesen naktī pie mājas miskastes dega A.Dombrovska ielā. Siltinājums līdz 2.stāvam nodega. Ap laiku arī mašīna uz ielas (naktī) nodega. Kas notiek Vecmīlgrāvī?
Atbildēt Ziņot!
Emm
5 1
Emm
nav jau spainis! Un udens dargs!
Atbildēt Ziņot!
ll
2 0
ll
VAI tad durvīs nevar nodzēst?
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
1 2
Anonīms
Lai Tā būda Rūc, pareizi dara.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Sabiedrība» raksti: