Vecrīgā izcēlies masveida kautiņš; piemēro bargu sodu diviem tūristiem

«Apollo»

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: Evija Trifanova /LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē dažas minūtes pirms trijiem naktī ļaužu pārpilnajās Vecrīgas ielās izcēlies vēl nebijis masveida kautiņš, otrdienas vakarā vēstīja raidījums «Degpunktā».

Kad ziņa par notiekošo sasniegusi kārtības sargus, pa vecpilsētas bruģi jau vārtījušies vairāki tūristi, atpūtnieki un tuvējo kafejnīcu apsargi, kas domājams, centušies pārtraukt dūru vicināšanu.

Uzreiz notikuma vietai pieslēdzās Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centrs, lai novērtētu situāciju, un ieraugot kautiņu, bija skaidrs, ka ar vienu ekipāžu nepietiks, līdz ar to uz notikuma vietu tika nosūtītas visas Vecrīgā un tās apkārtnē esošās ekipāžas.

Tomēr pat policistu klātbūtnē pūlis nespēja nomierināties, un policistiem nācās likt lietā spēku un stekus. 

Pirmā ekipāža uzreiz ķērās pie darba, lai mēģinātu izšķirt notiekošo konfliktu. Vēlāk konflikta izšķiršanā iesaistījās vēl otra ekipāža, jo ar pirmajiem trim policijas darbiniekiem nebija gana, lai nomierinatu visas konfliktā iesaistītās puses. 

Izkliedējot pūli, atklājies, ka skaļākie un bravūrīgākie dūru vicinātāji ir vairāki ārvalstnieki, kuri drīz vien saslēgti rokudzelžos. Rezultātā tika aizturēti divi Lielbritānijas pilsoņi, kuri arī policijas darbinieku klātbūtnē joprojām mēģināja kauties ar apkārtējiem, tostarp, mēģināja arī sist policijas darbiniekiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā atklāja, ka notikuma vietā apskatot cietušos, secināts, ka diviem no viņiem tālāk jādodas uz slimnīcu. Savukārt aizturētie huligāni no policijas iecirkņa atbrīvoti tikai pēc naudas soda apmaksas. Katram no tūristiem par pārkāpumu pienācās 400 eiro liela soda nauda. 

Pēc neoficiālas informācijas tapis zināms, ka kautiņš, brīdi pirms par to uzzinājuši policisti, sācies vienā no blakus esošajām atpūtas vietām, kuras apsardzes darbinieki centušies no telpām padzīt sešus krietni pār mēru apreibušus tūristus no Lielbritānijas. 

225 komentāri:

ha-ha
377 9
ha-ha Parādīt diskusiju
Džeki atbrauca izklaidē sisties ar mentiem. Mājniekiem būs ko pastāstīt,ka Latvijā var mentus sist un dabūs tikai nelielu naudas sodu.
Atbildēt Ziņot!
Vecis
666 23
Vecis Parādīt diskusiju
400 eiro ir tas baigais sods? Nez, cik liels sods jāmaksā citās eiropas zemēs?
Atbildēt Ziņot!
Mike
617 33
Mike Parādīt diskusiju
Kurā valstī vēl var iekaustīt poliscistus un tikt cauri ar naudas sodu?!
Atbildēt Ziņot!
TT
302 25
TT
incanti , nedēļas nogales plkst 03.00 , tas ir kurā naktī ? Un , ja divi aizgādāti uz slimnīcu , tad 400 euro sods par miesas bojājumu nodarīšanu ir ok ?
Atbildēt Ziņot!
Idiokraatija.
283 34
Idiokraatija. Parādīt diskusiju
Beidzot riidziniekiem saak paraadiities duusha dauziit purnus nedataisiitajiem tuuristiem.....
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Kriminālziņas» raksti: