Video: Nežēlīgi izsmej bēdīgi slaveno Barona ielu Rīgā

«Apollo», izklaide@apollo.lv

Rīdzinieks Mārtiņš Mičulis sociālajā tīklā «Facebook» sasmīdinājis simtiem cilvēku, daloties savā pieredzē par dzīvi Latvijas galvaspilsētā un parādot, ka Krišjāņa Barona ielā ir pieejamas «ekstras», par kurām nemaz nebijām aizdomājušies.

Video galvenais varonis - izteiksmīgs bārdains jauneklis - stāsta, ka Purvciemā viņam nesen atslēgts siltais ūdens un vairs nebija iespējams baudīt vannas priekus, taču viņš tagad atradis tam pavisam vienkāršu risinājumu.

«Tās vannas tur ir vairākas - visiem vieta pietiks! Un nav nekādi norobežotas, kas taču liecina par to, ka visi gaidīti. Un vēl piedevām - starp tām sastādīti tipiskie bulvāra koki pīlādži. Nu kas var būt labāks par publisku pirti (vannu) centra bulvārī ar permanentu aizsardzību pret ļauniem gariem (ja vien tic latviešu ticējumiem),» norāda kāds komentētājs.

Ar šo video neilgā laikā dalījušies jau teju divi tūkstoši cilvēku.

154 komentāri:

?????
223 12
????? Parādīt diskusiju
Ko jūs te varat ārdīties? Čalis tikai parādīja realitāti ar humora piedevu! Nevajag jau uzreiz to iestumt tajā grāvī kas saucas ņirgāšanās par valsti. Šis vēl ir diezgan tālu no ņirgāšanās par valsti! Bez tam ja jau Ušakovs&Co ņirgājas par rīdziniekiem, tad kādēļ lai rīdzinieki nevarētu ņirgāties par Ušakova&Co nekompetenci?! Un tiem kas jautā ko tas čalis pats labu ir izdarījis man gribās pajautāt to vai man un pārējiem tagad būtu jāklusē katru reizi kad kāds iznieko nodokļu maksātāju naudu, kad ceļus un ietves remontē kā pagadās utt.? Neceriet ka cilvēki klusēs par šādām lietām Ušakova pērkamās ielas meitas! Ir cilvēki kuriem ir apnicis paciest izsaimniekotāju Ušakova&Co izdarības Rīgā!
Atbildēt Ziņot!
Vispār
299 20
Vispār » Hildegarde Gilderbauma Parādīt diskusiju
Neviens neņirgājās ne par savu dzimteni, ne pilsētu, bet izsmej visādus ākstus "iz mākslas" un blēžus, kas izniekojuši nodoļu maksātaju naudu un pilsētu padarījuši par apsmiekla objektu.
Barona iela ir gan projektētaju, gan celtnieku brāķis un tas, kurš pasaka patiesību, tas palīdz sabiedrībai. Tas, kurš ar meliem un urrāpatriotisku demagoģiju cenšas noslēpt patiesību, tas apzinātikaitē sabiedrībai.
Atbildēt Ziņot!
pretīgi
137 12
pretīgi Parādīt diskusiju
Eh ka jau ir apnikusi tā iela...divus gadus normali pabraukt nevareja tagad atkal nee jo redz jaalabo...tas kas jau sabojajies pa vienu gadu...tagad maina katru to kluciti kas ir ieplaisaajis..vai tas ir normaali jau pec gada...velocelsh saucamais ari ir tads it kaa brauktu pa kurmju rakumiem...Un kursh izdomaja sastadit krumus starp autostavietu..tie tiek sabraukti..vienkarshi izmesta nauda...un skats briesmigs...kas to visparuzrauga? Viens vienigs bardaks!
Atbildēt Ziņot!
Vita
78 6
Vita
Tas varētu būt smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.
Atbildēt Ziņot!
ll
161 17
ll Parādīt diskusiju
Riebjas lasìt tos melus,kurus pagāšgad rakstíja par kvalitatìvo ielu.Tiešām tautu uzskata par muļķiem? Parasti jau sìkumus neievēro,kuri nav speciālisti,bet šajā gadìjumā...?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Trakas lietas» raksti: