Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes viņiem visvairāk patīk

Apollo

Vīrieši Latvijā atklāj, kādas sievietes viņiem visvairāk patīk

Foto: Panthermedia/Scanpix

Lai uzzinātu Latvijā dzīvojošo vīriešu un sieviešu viedokli par to, kāds ir patiess skaistums, kā arī tā nozīmīgumu. «Dove» izveidojis pētījuma kampaņu, kurā, aptaujājot vīriešus Latvijā, tika noskaidrots, kādas sievietes viņiem patīk visvairāk.

Lai uzzinātu, kas padara sievietes skaistas, pētījumā piedalījās dažādu vecuma grupu pārstāvji. Pētījuma pārstāvji atklāj, ka vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni. Viņi uzsvēra iekšējo skaistumu un to, cik svarīgi ir mīlēt sevi, būt harmonijā un saskaņā ar sevi.

«Mirdzums acīs, sirsnība, labestība, iekšējais līdzsvars ir tas, kas padara sievietes skaistas arī no ārpuses. Tiklīdz iekšējie procesi darbojas saskaņotā mehānismā, tas atspoguļojas arī vizuālajā tēlā, kustībās, un dzīves uztverē. Pēc vīriešu domām, ir pārāk daudz neīsta skaistuma, un sievietēm vajadzētu lietot mazāk mākslīgos līdzekļus, piemēram, matu, skropstu un nagu pieaudzēšanu.

Arī pašas sievietes piekrita - ja būtu iespējams mainīt sabiedrībā iestrādāto viedokli par šī brīža skaistuma standartiem, būtu daudz vieglāk izpaust savu dabisko skaistumu,» komentē pētījuma autore pārstāve Kerī Poldvere.

108 komentāri:

Agent provocateur
33 3
Agent provocateur » koko Parādīt diskusiju
Tikai vīrieši, ja vien ir iespēja, nez kāpēc izvēlas apprecēt nevis šīs te ar sevi apmierinātās, gudrās, jaukās un mīlīgās, bet glancētās stervas. Dārgas, egocentriskas, labas rēķināt'jas un manipulētājas.
Bet dabiskās un jaukās var pastāvēt pie ratiem.
Atbildēt Ziņot!
nevārds
117 21
nevārds Parādīt diskusiju
Ha ha! Viņi pat neredz tās kam nav kosmētikas. Es saprotu, ka tā jālieto ar mēru. Bet vispār bez... nu nesmīdiniet. Nu neredz mūsu vīrieši sievietes bez kosmētikas. Ja noliktu blakus normāli uzkrāsojušos sievieti un sievieti vispār bez kosmētikas, tad vecis paķertu pirmo!
Atbildēt Ziņot!
ZBH
69 13
ZBH
"vīrieši uzskata, ka sievietes ir skaistas arī bez kosmētikas un viņām nav nepieciešams to izmantot, lai uzlabotu savu ārieni"

Ok, pārtulkošu - sievietei ir jābūt tik smukai, lai būtu smuka arī bez kosmētikas. Un špakteles kārta nevienam nepatīk, un rada aizdomas, ka kaut kas tur apakšā nav labi.
Atbildēt Ziņot!
Kopsavilkums
10 0
Kopsavilkums » wou Parādīt diskusiju
Labs raksturs neatmaksājas, tādus cilvēkus visi izmanto.
Kārtīgums vienreizlietojamo mantu laikmetā nav aktuāls, pārējo dara mašīnas.
Saimnieciskums nesader ar labu manikīru, bet vīriešiem patīk koptas rokas ar spodriem nadziņiem.
Strādīga? Kādā darbā? Vīriešiem zilzekes nepatīk. Ja nu par sekretāri... varbūt....
Glīta? Tādas taču ir tikai uz žurnālu vākiem, kur tad nu dzīvē...dzīvē tādu nav....
Sievišķīgs augums? Jaunām meitenēm nav tik daudz naudas, lai implantus saliktu.
Vēlas bērnus? No vīrieša, kas bērnus negrib?
Rūpējas par ģimeni? Ak, jā... tās rūpes parasti jau pamana tikai tad, kad to vairs nav....
Atbildēt Ziņot!
vēl
9 0
vēl
Sievietes samācās visādas vīriešu piesaistīšanas metodes. Bet kopdzīvē nav iespējams katru brīdi būt kā medību laikā. Vilšanās abpusēja.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Skaistums un mode» raksti: