Ziedi ir pagātne: Līgava dodas pie altāra ar virtuļu pušķi rokās

«Apollo»

Gan līgava, gan līgavas māsas kāzu ceremonijā vienmēr ierodas ar ziedu pušķiem rokās, tomēr šī līgava no Austrālijas nolēma darīt nedaudz citādāk. 23 gadus vecā Peidža Kirka no Sidnejas kopā ar draudzenēm pie altāra devās ar virtuļu pušķiem rokās, ziņo «BBC».

Par savu asprātīgo ideju Peidža līgavas māsas iepriekš nebrīdināja. Neilgi pēc tam, kad tika uzņemtas pirmās kopīgās fotogrāfijas, līgava paziņoja, ka rokās esošie ziedu pušķi tomēr nebūs vajadzīgi. Tā vietā viņas visas rokās turēs virtuļu pušķus.

«Es un mans vīrs Stīvens izdomājām, ka tas būtu citādāk, jautrāk un vienkāršāk,» stāsta Peidža.

Neparastos virtuļu pušķus veido kāds uzņēmums, kas rada alternatīvas ziediem. Peidža bija pirmā no klientēm, kura patiešām nolēma ar šāda veida pušķi doties pie altāra.

Līgava atklāja, ka viesi bija sajūsmā un uzskatīja, ka tas ir ļoti asprātīgi. «Līgavām vajadzētu nedaudz vairāk atslābt un izklaidēties,» viņa uzskata.

15 komentāri:

aha
15 2
aha
ļubļu poveseļitsa, osobenno požratj!
Atbildēt Ziņot!
Rūgts!
14 3
Rūgts!
Apaļīga, noteikti tā virtuļu kantora goda kliente.
Atbildēt Ziņot!
bass
4 0
bass
normāli, kamēr tiek no zaksa līdz svinēšanas vietai, kamēr visa fotogrāfēšanās, apveikumi, tikmēr pa kluso var kādu virtuli noēst no pušķa. teiktu, pat lietderīga padarīšana tāds pušķis.
Atbildēt Ziņot!
so
13 11
so Parādīt diskusiju
var jau savādāk, bet izrādīt tik graujošu gaumes trūkumu un stulbumu - neko darīt, cukurslimība būs klāt ātrāk, kā gribētos un insults būs kā punkts skaistajai "veselīgajai" dzīvei. un tad būs žēlabaini stāsti par sūro likteni. un droši vien kādai tagad gribēsies pārsist šo eleganci un drīz būs modē kukurūzas pārslu tērpi, nutellas grims un grilēta steika klačsomiņas. jo stils taču pāri visam!
pretī būs karojošie vegāni ar kāpostu līgavas pušķa vietā un burkānu šķēlīšu plīvuru. dodamies pareizajā virzienā! :D
Atbildēt Ziņot!
ha, ha
3 1
ha, ha Parādīt diskusiju
Varbūt ar izvirtuļu?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Aktuāli» raksti: