Ziemeļkorejas propaganda: Karš ir nenovēršams

LETA/AP

Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns

Ziemeļkorejas diktators Kims Čenuns

AFP/Scanpix

Ziemeļkoreja brīdinājusi, ka kodolkarš Korejas pussalā nav jautājums par to «vai», bet gan «kad», vienlaikus paužot asu kritiku vērienīgajiem Dienvidkorejas un ASV kopīgajiem manevriem, kuros piedalās simtiem karavīru un modernas lidmašīnas.

Vairākas augta ranga ASV amatpersonas, ieskaitot Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktoru Maiku Pompeo, ar «kareivīgām piezīmēm» no jauna apstiprinājušas ASV apņemšanos karot, sacīja Ziemeļkorejas Ārlietu ministrijas preses sekretārs.

ASV izlūkdienesti ir pārliecināti - Ziemeļkorejas diktatoram Kimam Čenunam ir visai niecīgs priekšstats par to, kāda ir iekšzemes un starptautiskā situācija, vēl sestdien sacīja Pompeo.

Ziemeļkorejas Ārlietu ministrijas preses sekretārs savukārt norādīja, ka Pompeo provocē valsti, «nekaunīgi kritizējot mūsu augstāko vadību, kas ir mūsu tautas sirds».

«Vērienīgie kodolkara manevri, kurus pastāvīgi īsteno ASV, Korejas pussalā rada riskantu situāciju, un vardarbīgie kara komentāri no ASV augsta ranga politiķu puses šādos apstākļos kara izraisīšanos Korejas pussalā padara par vispārpieņemtu faktu. Tagad neatbildētais jautājums ir - kad šis kārš sāksies,» Phenjanas oficiālā ziņu aģentūra KCNA citē ministrijas pārstāvja teikto.

«Mēs negribam karu, bet neslēpsimies no tā, un ja ASV pārrēķināsies ar mūsu pacietību un aizdedzinās kodolkara degli, mēs pavisam noteikti liksim ASV dārgi maksāt ar mūsu varenajiem kodolspēkiem, kurus mēs esam konsekventi nostiprinājuši.»

365 komentāri:

nenozombētais
233 8
nenozombētais Parādīt diskusiju
visiem karot gribošajiem, bumbas un lodes nešķiro!!! un kas ir karš,tā ir liela nelaime, ne viss tas ko jūs redzat kino!!!!!! un vienalga kurā pusē esat par par pret ......
Atbildēt Ziņot!
skats no alas
170 5
skats no alas Parādīt diskusiju
Politparazītus, kuri gvelž par karošanu - ķiveri galvā, šauteni rokā un nostādīt pirmajā rindā!
Atbildēt Ziņot!
kas tā tāda-
50 3
kas tā tāda- » TAUTUDĒLS Parādīt diskusiju
TEREtorija, Palīgskolas idiņ?!
Atbildēt Ziņot!
Spoks
81 8
Spoks » pončiks jau Parādīt diskusiju
Pelmenis pārvārījies.
Atbildēt Ziņot!
Švak
231 41
Švak » Anonīms Parādīt diskusiju
Jeņķim jāsabojā dzelzceļš pa kuru no Krievijas pelmenim piegādā kodolbumbas un raķetes.
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Ārvalstīs» raksti: