«Zvaigzne ABC» vadītāja sūkstās par policista attieksmi Attēlu galerija

«Apollo», izklaide@apollo.lv

«Zvaigzne ABC» vadītāja sūkstās par policista attieksmi 3 attēli

Foto: facebook.com/vija.kilbloka

Apgāda «Zvaigzne ABC» valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka 20. aprīlī sociālajā tīklā «Facebook» dalījusies ar ierakstu, kurā atstāsta savus iepriekšējās dienas piedzīvojumus ar policiju.

Policists viņu apstādinājis uz Skanstes ielas pie bankas, kur ir neliels ceļa posms, kurā jābrauc ar ātrumu 50 km/h, bet visā pārējā ielā ar 70 km/h.

«Tā un tā, Vija, kur steidzaties? Vija, nav labi braukt ar 70 tur, kur ir 50! Vija, vai jums pārkāpumi jau ir? Vija... Drusku mani kaitina tā uzrunas forma, kas rada tādu kā savstarpējas familiaritātes sajūtu un vedina uz lielu savstarpēju uzticēšanos, bet es šoreiz neuzticos. Saku, ka, jā, braucu uz darbu, par sodiem neatceros, to samazinātā ātruma posmu laikam īpaši nepamanīju. Un sēžu! Nu, man saka, ka būšot vēl jāsēž, kamēr noformēs protokolu. Labi, sēžu! Izrunāju darba lietas pa telefonu gari un plaši.

Redzu, ka bez manas mašīnas malā tiek nodzītas vēl trīs. Tur tāda vieta, kur labi ķeras! Sāku bildēt. Ceru, ka man izdosies fiksēt, kā pēc īsas sarunas un dokumentu pasniegšanas, kāds tiek palaists bez protokola gaidīšanas, bet nepaspēju apmierināt savas mednieka tieksmes, - pie mana loga pienāk policists bez protokola un atdod man dokumentus. Esot pārbaudījis, ka man, Vijai, sodu nav, lai braucot, bet citreiz ievērojot ātrumu... Pat nepateica, ka man būtu piemērots brīdinājums. Patiešām, pēclieldienu brīnumi notiek! Bija vērts neuzsākt sarunu par sarunāšanu,» raksta Kilbloka.

Kā jau ziņots, lielākajā daļā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, tostarp arī Latvijā, jau trešo gadu noticis 24 stundu ātruma kontroles maratons, kura laikā ceļu policisti īpaši intensīvi kontrolē atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

84 komentāri:

menopauze
463 7
menopauze Parādīt diskusiju
Vija, es īsti nesapratu, par ko tagad ir "cepiens"?? Kas īsti atkal nav kārtībā?
Atbildēt Ziņot!
valdis
249 6
valdis
Tā laikam tā pati Vija,kas Mežparkā māju noformējusi par palīgēku,lai nebūtu jāmaksā lels nodoklis.Policists kā valsts amatpersona varbūt centās papildināt budžetu.
Atbildēt Ziņot!
Barista ibn Someljē
390 12
Barista ibn Someljē Parādīt diskusiju
No izlasītā sapratu tikai to, ka Vija laikam apvainojusies, par to ka policists viņu neuzrunāja kā Vijas kundzi , vai Vijas augstlabdzimtību.
Atbildēt Ziņot!
mtz
187 4
mtz
pilnīgi nesaprotams raksts un vispār kas ar to bija domāts?
es sapratu ka vija sūkstas ka viņai neuzrakstīja protokolu...wtf?
Atbildēt Ziņot!
nevija
284 10
nevija
Cerams, ka nãkamreiz sods tiks uzlikts maksimālais! Braukā te visādas Vijas un pārsniedz atļautos ātrumus. Kauns, Vija, kauns!
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Vēl par tēmu

Citi kanāla «Slavenības» raksti: