Zviedrijas slavenajam baltajam alnim draud nošaušana Video

«Apollo»

Baltais alnis Zviedrijā. 31.augusts, 2017

Baltais alnis Zviedrijā. 31.augusts, 2017

TT NEWS AGENCY / REUTERS

Zviedrijā mītošajam retajam baltajam alnim, kas vasarā kļuva par interneta sensāciju, draud nošaušana, jo dzīvnieks uzbrucis kādai sievietei, vēsta portāls «The Local».

Policija vietējiem medijiem apstiprinājusi, ka dzīvnieku ar pilnīgi balto apmatojumu varētu nākties nošaut pēc tam, kad alnis izturējās agresīvi pret sievieti, kura mežā pastaigājās ar saviem suņiem.

Taču vispirms mednieki centīsies par Ferdinandu iesaukto dzīvnieku aizbaidīt prom no apdzīvotās vietas, kuras tuvumā tas mitinās. Ja tas neizdosies, policijai nāksies ķerties pie drastiskām metodēm, lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību.

«Daži tur dzīvojošie cilvēki aļņa dēļ neiet laukā, piemēram, veci cilvēki ar staiguļiem, kuri nevarētu aizbēgt prom, ja tas viņiem tuvotos,» medību žurnālam «Svensk Jakt» sacīja policijas pārstāvis Kristofers Lefs. «Tas nav mājdzīvnieks, lai arī daži to par tādu uzskata. Alnis varbūt izskatās mierīgs, taču tam ir dabiskie instinkti.»

Vasarā internetā lielu popularitāti iemantoja video, kurā redzams neparastais dzīvnieks. Drīz vien vietā, kur tas dzīvo, sāka sarasties daudz tūristu, kuri cerēja pilnīgi balto alni skatīt paši savām acīm.

Lai arī Ferdinanda kažoks ir pilnīgi balts, dzīvniekam nav albīniem raksturīgo sarkano acu. Skaistā kažoka krāsa izveidojusies ģenētiskas mutācijas rezultātā.

108 komentāri:

Mednieks
358 12
Mednieks Parādīt diskusiju
Drīzāk jau tas lopiņš grasījās uzbrukt suņiem aizstāvības nolūkā, ne jau suņu saimniecei. Vai tad tā dēļ alnis būtu jānošauj???
Atbildēt Ziņot!
HAHA
264 8
HAHA Parādīt diskusiju
Zviedrijā jau nekas vairs nedrīkst būt balts :D Visam jābūt brūnam vai melnam.
Atbildēt Ziņot!
Patiesība
305 14
Patiesība Parādīt diskusiju
Domāju, ka alnis reaģēja uz suņiem nevis cilvēku. Tās suņu bābas pašas ir jāatšauj!
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
227 11
Anonīms
Sievieti vajag izolēt.....cilvēks jau sen ir visu dzīvnieku lielākais ienaidnieks....
Atbildēt Ziņot!
Anonīms
205 14
Anonīms Parādīt diskusiju
Pašus nošaut. Kur tad lai tas alnis iet?
Atbildēt Ziņot!

Only registered foreign users can post.

Citi kanāla «Dzīvnieki» raksti: